do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Skuteczne serum z witaminą C 0

W Mokosh wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz, a piękno zewnętrzne jest odbiciem piękna wewnętrznego.

Piękno to harmonia między ciałem, umysłem i duszą. Piękno to zdrowie. Naszą misją jest wspieranie naturalnego procesu leczenia skóry poprzez stosowanie wyłącznie 100% naturalnych składników, w miarę możliwości organicznych. Starannie dobieramy składniki pod kątem ich właściwości pielęgnacyjnych, leczniczych i wspomagających naturalne procesy zachodzące w skórze.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane bez użycia silnych substancji chemicznych, syntetycznych konserwantów i sztucznych zapachów. Zamiast tego stosujemy delikatne, skuteczne i nietoksyczne składniki, które współpracują ze skórą, aby poprawić jej zdrowie i wygląd.

Wiemy, że serum jest najskuteczniejszym sposobem dostarczania składników aktywnych. Dlatego co miesiąc przygotowujemy świeże partie, aby zapewnić, że zawsze otrzymujesz najświeższy i najsilniej działający produkt.

Podczas gdy my tworzymy nasze formuły w małych partiach, dbamy również o to, aby nasze produkty były przechowywane z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ciepła. Z tego powodu wszystkie produkty MOKOSH mają 12-miesięczny okres przydatności do spożycia od momentu otwarcia.

Aby zapewnić jak najdłuższą trwałość produktów Mokosh, należy je przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od okien.

MOKOSH to firma produkująca luksusowe, naturalne kosmetyki z siedzibą w Polsce. Wierzą, że jakość produktów, których używamy do pielęgnacji skóry jest tak samo ważna jak żywność, którą spożywamy.

Z pasją tworzymy wysokiej jakości produkty, korzystając z organicznych składników pozyskiwanych od zrównoważonych dostawców i lokalnych rolników. Produkty MOKOSH są wytwarzane ręcznie w małych partiach, aby zapewnić ich świeżość i skuteczność.

Wybraliśmy produkcję naszych produktów w Polsce ze względu na doskonałą wiedzę na temat organicznej pielęgnacji skóry, badania nad naturalnymi składnikami oraz rygorystyczne przepisy dotyczące kontroli jakości.

Unikalna kombinacja ziół, kwiatów i olejków zastosowana w produktach MOKOSH sprawia, że są one zarówno silne, jak i skuteczne. Składniki są starannie dobierane ze względu na ich jakość, kompatybilność ze skórą, wiekowe tradycje i zdolność do wzajemnego współdziałania.


Nasze serum można stosować do twarzy i ciała. Pomaga ono odżywiać, chronić i regenerować skórę. Zauważyliśmy, że stosowanie serum może również zmniejszyć potrzebę stosowania kremu nawilżającego.

Serum figowe może być stosowane jako samodzielny produkt (jest szczególnie skuteczne, gdy nakłada się je po tonizacji) lub można dodać kilka kropel ulubionego serum do kremu nawilżającego, maseczki lub podkładu, aby uzyskać jeszcze więcej korzyści.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium