do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Technologia i zero waste. 0
5492.jpg Zachowanie środowiska w normie.

Niniejszy artykuł zostanie poświęcony marce produktów kosmetycznych. Produktów, które zostały uzyskane na bazie naturalnego surowca. Surowiec ten to również owoce, które w żaden sposób nie zostały po ich użyciu zniszczone lub też wyrzucone.

Produkty, jak Mokosh to marka własna. One są najlepszej jakości. Uzyskane i wyprodukiwane z najlepszych składników.
Marka własna działająca zgodnie z zasadami ekologicznymi. Nie wykorzystująca maszyn o niszczącym działaniu na środowisko.
Produkty i ich opakowania.
Obecnie branża kosmetyczna bardzo wpłynęła na rynek. Jej szeroki asortyment ma różny wpływ na środowisko. Opakowania ze zużytych produktów długo się rozkładają. Zmieniają środowisko naturalne, niszczą świeżą wodę. Dlatego też potrzebna jest bogata wiedza o ochronie środowiska. Wprowadzanie różnych haseł na opakowaniach. I tu również zastosowanie reguły zero waste. Oznacza zero niszczenia, gdzie wszystko co użyte do produkcji podlega recyklingowi.
Produkt kosmetyczny.
Produkt kosmetyczny, jakim jest wyciąg z lukrecji to natura w pełnej okazałości. Zastosowanie ma w pielęgnacji biustu. W jego ujędrnieniu, sprawieniu, że będzie on bardziej elastyczny.
Uzyskany z lukrecji, jako składnika głównego.
Składniki tego produktu są odpowiedno wyszukane. Nad jego recepturą pracowali kosmetolodzy. Użyte tu zostały najlepsze składniki. Zawiera on również witaminy oraz kwady omega.
Spełnia on szereg wymagań, jakie stawiają klientki by móc zaspokoić swoje pragnienia.
I tu wyciąg z lukrecji to uzupełnienie również wody w biuście, jego ujędrnienie. Opakowanie, w którym zamknięto wyciąg z lukrecji jest szklany. Nie jest to gumowo - plastikowa tubka. Opakowanie szklane lepiej poddaje się recyklingowi. I można go użyć na różne sposoby
Na zakończenie wypada stwierdzić, że produkty o kosmetycznym przeznaczeniu mogą być również przyjazne środowisku. Wpływać na jego niezaśmiecanie. Nie niszczenie warunków naturalnych do życia.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium