do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Peeling enzymatyczny, czyli zdrowie z owoców. 0
2528.jpg

Kosmetyki ekologiczne stają się coraz bardziej popularne wśród konsumentów z różnych grup wiekowych, począwszy od tych najmłodszych osób, kończąc na tych powyżej 60 tego roku życia.

Moda ta jest następstwem niesamowitego boomu na kosmetyki syntetyczne, który miał miejsce w latach 90-tych. Czasem ludzie jednak zrozumieli że nie wszystko to co jest syntetyczne, jest zdrowe dla ciała człowieka. Dlatego też obecnie naturalne kosmetyki do twarzy, są bardzo popularne i coraz więcej osób je wybiera.

Do tego typu kosmetyków na razie między innymi peeling enzymatyczny. Nie każdy jednak, wie czym on się charakteryzuje. Otóż tego typu substancja w głównej mierze wykonana jest z roślin i substancji które one zawiera. Podstawą do tego, aby stworzyć taki peeling są enzymy zawarte w owocach. Właśnie te substancje odpowiadają za oczyszczanie i nawilżanie skóry. Peeling enzymatyczny i składniki w nim zawarte aktywują się głównie po kontakcie z wodą przez co wskazane jest, aby były używane po kąpieli. 

Naturalne kosmetyki do twarzy charakteryzują się również tym, że nie zawierają substancji konserwujących, które w dużej mierze wpływały niekorzystnie na zdrowie i kondycję skóry. Naturalne kosmetyki do twarzy powinny cechować się również tym, że nie tylko oczyszczają skórę ale również wpływają na nawilżenie i wygładzanie. Peeling enzymatyczny, odpowiada również za uwydatnienie kolory skóry oraz sprawienie żeby wszędzie wyglądał on jednolicie, niezależnie od tego o której części twarzy mówimy.

Kosmetyki ekologiczne są również rozwiązaniem, które umożliwia osobom z bardzo delikatną skórą, zadbanie o nią w sposób właściwy. Wybierając takie kosmetyki, mamy pewność, że to co wybieramy jest naturalne i nie spowoduję żadnych efektów ubocznych dla naszej skóry. Warto więc nie kierować się ceną podczas wyboru kosmetyków, ale wybrać te substancje które są nieco droższe ale wykonane naturalnymi technikami przy użyciu wyłącznie naturalnych substancji. Dzięki temu mamy pewność, że to co wybieramy zostało wyprodukowane w zgodzie z naturą.


Zobacz produkt:

peeling enzymatyczny

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium