do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Odrobina słońca w zimowej pielęgnacji 0
2798.jpg

Okres jesienno-zimowy jest bardzo szczególny, jeśli chodzi o pielęgnację skóry i całego ciała. Skóra na wybranych częściach ciała może reagować w bardzo różny sposób.

Dlatego bardzo istotne jest uważne obserwowanie zarówno swojej cery, skóry na całym ciele oraz ich reakcji. Bardzo niskie temperatury i jednocześnie zwiększona ilość ubrań noszonych w ciągu dnia, znacząco wpływają na stan i wygląd skóry.

Skóra na całym ciele może naprzemiennie ulegać przegrzrwaniu i poceniu się, a następnie marznięciu. Ze względu na wszystkie te sytuacje i przeciwności, tak istotne jest świadome dbanie o skórę i wybór kosmetyków do jej pielęgnacji zimą. Kosmetyki bio i kosmetyki bez parabenów, dają gwarancję braku zawartości substancji chemicznych, mogących podrażniać skórę i zapychać pory. Kosmetyki bio zawierają zdecydowanie więcej dobrych i korzystnych składników aktywnych, potrzebnych do efektywnego pielęgnowania swojej skóry. Kosmetyki bez parabenów pozwalają na zachowanie dobrego stanu skóry, ze względu na zmniejszoną ilość sztucznych substancji pochodzenia chemicznego. Dbając więc o rozsądny wybór i zakup właściwych kosmetyków pielęgnacyjnych, mamy prawo oczekiwać poprawy stanu naszej skóry. Pragnąc również polepszyć wygląd ciała i przedłużyć efekty letnich kąpieli słonecznych wskazany jest naturalny balsam brązujący. Balsam brązujący stosowany regularnie pozwala na osiąganie zadowalających, pięknych efektów opalonej skóry. Jednocześnie jest to metoda znaczniej bezpieczniejsza od wizyt w solarium, które mogą skończyć się w przykry sposób. Ponad to opalenizna uzyskiwana podczas wizyt w solarium nie jest naturalna i często prowadzi do przyspieszenia procesów starzenia się skóry. Pielęgnując więc swoją skórę i całe ciało zimą, należy świadomie zwracać uwagę na zawartość preparatów i lepiej wybierać kosmetyki bio i kosmetyki bez parabenów. Poprawiając tym samym stan skóry, zacząć bardziej dbać o jej wygląd, jakby właśnie została muśnięta słońcem, tak naprawdę stosując regularnie balsam brązujący.


Dowiedz się więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium