do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Ochrona przed słońcem 0
2266.jpg

Promienie słoneczne są ulubieńcem wielu kobiet. Pragnące posiadać efektowną opaleniznę spędzają wiele godzin na plaży eksponując swoją skórę na słońce. Bardzo ważne jest, aby pamiętać o koniecznej ochronie skóry przed słońcem. 

Gwarantuje to bezpieczne opalanie i brak przykrych objawów, takich jak oparzenia i szybsze starzenie się skóry. Do ochrony warto wybierać kosmetyki bio, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo opalania, a także mają bezpieczne składy.

Kosmetyki bio gwarantują delikatność dla skóry i zapewniają, że opalanie nie spowoduje przykrych skutków ubocznych. Po opalaniu warto zastosować balsam brązujący, który przedłuży efekty i zapewni dłuższą satysfakcję z uzyskanego koloru skóry. Balsam brązujący może także z powodzeniem całkowicie zaatąpić kąpiele słoneczne. Daje delikatne i zadowalające efekty bez konieczności narażania się na szkodliwość promieni słonecznych. Po opalaniu konieczne jest stosowanie balsamu nawilżającego do całego ciała. Dzięki temu zapobiegniemy wysuszaniu się skóry, a jednocześnie złagodzimy skutki ewentualnego oparzrnia.

Najlepszym wyborem będą kosmetyki organiczne. Mają one naturalne składy z wyciągów z wielu roślin. Kosmetyki organiczne cechują się również bardzo korzystnym procesem produkcji, który nie wpływa szkodliwie na środowisko. Nie zawierają one żadnych metali ciężkich i szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby wywołać przykre reakcje alergiczne. Ochrona przed słońcem powinna także obejmować odzież i nakrycia głowy. Zbyt duża ekspozycja na słońce w dniu codziennym może być bardziej szkodliwa i niekorzystna od zaplanowanych kąpieli słonecznych. Należy każdego dnia pamiętać, aby chronić swoją głowę przed słońcem poprzez czapki lub chustki na głowę. 

Ponadto odpowiedni kosmetyk z filtrem przeciwsłonecznym gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry. Ubrania letnie powinny być z materiałów naturalnych i przewiewnych, które znacząco zmniejszą ryzyko podrażnień i przykrych, uciążliwych oparzeń skóry. Ochrona przed słońcem jest bardzo ważna i należy rozsądnie do niej podejść.


Dowiedz się więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium