do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Naturalne opalanie się 0
2346.jpg

Opalanie się jest bardzo przyjemne. Naturalna opalenizna o złocisto- brązowym kolorze jest pragnieniem wielu kobiet. Jednak, aby zdobyć taką opaleniznę trzeba bardzo rozsądnie podejść do opalania się i wystawiania swojej skóry na słońce.

Przede wszystkim naturalna opalenizna to efekt dobrej ochrony. Brak kosmetyków chroniących zawierających odpowiednie filtry może powodować powstawanie czerwonych podrażnień, schodządzej skóry, a nawet ropnych bąbli i oparzeń. Dlatego naturalna opalenizna jest efektem powolnego opalania się z dobrą ochroną. Po opalaniu należy zadbać o nawilżenie skóry, która traci jędrność i elastyczność po zbyt długiej ekspozycji na słońcu.

Naturalne serum do twarzy jest kosmetykiem o bardzo silnym działaniu nawilżającym, dlatego szczególnie latem powinno być jednym z elementów codziennej pielęgnacji. Serum do twarzy najlepiej powinno być jak najbardziej naturalne i pełne naturalnych składników aktywnych. Między innymi mogą to być ekstrakty lub wyciągi z różnych dobroczynnych i korzystnych dla skóry roślin. 

Serum do twarzy wnika w głębokie warstwy skóry, dlatego jeśli posiada zbyt wiele sztucznych substancji chemicznych może powodować podrażnienia i zapychanie się skóry zamiast jej nawilżania. Wiele kosmetyków konwencjonalnych posiada zbyt wiele substancji chemicznych, lecz nadal są bardzo chętnie przez konsumentów kupowane. Sprawia to, że produkcja kontraktowa jest dla producentów kosmetyków naturalnych bardziej opłacalna i korzystna. Produkcja kontraktowa umożliwia korzystanie z istniejących fabryk i parków maszynowych, dzięki czemu znacznie maleją koszty produkcji kosmetyków. 

Naturalne, ekologiczne produkty zawierają wiele bardzo korzystnych, aktywnych składników, dlatego producenci chcą jak najbardziej zmniejszać koszty produkcji. Tym samym mogą zmniejszać ceny produktów, sprawiając, że są one dostępne dla każdego niezależnie od jego zarobków. Kosmetyki naturalne powinny być pierwszym wyborem dla każdego kto pragnie zdrowej i pięknej skóry, bez dostarczania jej chemicznych składników.


Dowiedz się więcej:

naturalne serum do twarzy

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium