do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Naturalne kosmetyki i zero waste?
4614.jpg

Żyjemy w czasach, w których dostrzega się coraz bardziej szkodliwość syntetycznych związków chemicznych, zarówno zawartych w jedzeniu, jak i zawartych w różnego rodzaju produktach kosmetycznych, których zadaniem miała być wręcz pielęgnacja, a nie na odwrót.

Wiele kosmetyków, z których korzystamy, ponieważ zostały świetnie wypromowane przez największe w branży firmy, niestety nie dają długotrwałych i oczekiwanych efektów. Bardzo często, jeśli w ogóle dochodzi do uzyskania jakichkolwiek efektów z tych promowanych i reklamowanych, efekty te nie pozostają na długo. Zwykle, korzystając z jednego kremu, jeśli w jakiś sposób jest efektywny, jego efekt utrzymuje się tak długo, jak długo ten krem będziemy stosować. Nierzadko potem okazuje się, że stan naszej skóry lub cery widocznie pogorszył się i nasza cera staje się uzależniona od kosmetyku, którego działanie trwa coraz krócej. Niestety, większość kosmetyków bazowanych na syntetycznych związkach chemicznych, ma ten niepożądany wpływ.

Na szczęście, istnieje bardzo miła i ciekawa alternatywa, w dodatku – opracowana przez naszą rodzimą firmę. Mokosh to firma z pasją, której celem jest dostarczanie kosmetyków pielęgnacyjnych stworzonych na bazie tylko naturalnych składników, takich jak olejki eteryczne, wyciągi i tym podobne. Kosmetyki takie są przyjazne także weganom, a większość z nich może być z powodzeniem stosowanych nawet przez kobiety w ciąży.
Te rewelacyjne produkty są przykładem, że naturalne kosmetyki do cery suchej to już coś, co rzeczywiście istnieje. Sucha skóra jest szczególnie podatna na podrażnienia, lecz Regenerujący krem do twarzy anti-pollution Malina firmy Mokosh sprawia, że cera będzie chroniona przed działaniem szkodliwych czynników, przeciwdziałając tym samym podrażnieniom cery suchej. Ten produkt zawiera w swoim składzie naturalne oleje roślinne, które z kolei są bogatym źródłem witaminy E, głęboko przenikającej w skórę.
Warto wiedzieć, że firma Mokosh stara się dbać o ochronę naszej planety korzystając z jej dóbr w naturalny sposób, ale także dbając o środowisko naturalne korzystając z opakowań wielokrotnego użytku, które przyczyniają się do zero waste na całej Ziemi. Opakowania, w których zamknięte są produkty Mokosh, wykonane są ze szkła. Ten sklep internetowy z kosmetykami jest prawdziwą gratką dla każdej kobiety ceniącej sobie produkty naturalne oraz wykazującej troskę o naszą planetę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium