do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Naturalne kosmetyki do polskiej marki MOKOSH.
4834.jpg MOKOSH – to firma, jakich niewiele na rynku polskim, ale także europejskim. Zajmuje się wprowadzaniem na rynek produktów uchwycających piękno naturalne każdego z nas – z wykorzystaniem naturalnych składników.

Wszystkie produkty oparte są na wyciągach, olejkach oraz maceratach z roślin, które tradycyjnie od wieków były wykorzystywane do utrzymywania urody i młodości jak najdłużej. Wszystkie kosmetyki, jak zgodnie twierdzą klientki w swoich opiniach zostawionych w komentarzach na stronie internetowej pod określonymi produktami – są warte swojej ceny, zachwycają zapachem, ujmują lekkością, teksturą. Są wręcz idealnie dopasowane pod najbardziej wymagające kryteria.

Ciekawostką jest fakt, że nazwa firmy pochodzi od bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności, wyznawana była w kulcie starosłowiańskim. Miała opiekować się plonami oraz kobietami. Przejmując imię tej boginii jako nazwę swojej firmy twórcy podkreślili, że zależy im na dostarczaniu wysokiej jakości produktów, stworzonych z surowców organicznych, przetwarzanych w taki sposób, by nie szkodzić naszej Matce Ziemi. Dlatego też wszystkie produkty przechowywane są w pojemnikach szklanych, wielokrotnego użytku, co spotkało się z ogromną aprobatą wśród klientek.

Naturalne kosmetyki mają zdecydowanie więcej zalet od kosmetyków wykonywanych z chemicznych związków otrzymywanych w sztuczny sposób w laboratoriach. Przede wszystkim, efekty są znacznie dłuższe, a ponadto, naturalne kosmetyki są zdrowsze dla osób z nich korzystających. Kosmetyki organiczne, które powstały z surowców organicznych, posiadają rewelacyjne nuty zapachowe oraz w naturalny sposób są lepiej przystosowane do potrzeb skóry.

Naturalny krem
to przykładowo Regenerujący krem do twarzy anti-pollution Malina – chroni on przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zapewniając tym samym kompleksową pielęgnację niezwykle wrażliwej skóry twarzy. Posiada w sobie zawartości kombinacji olejków roślinnych, które są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, niezbędne do odbudowy cementu międzykomórkowego oraz posiadają witaminę E kojarzoną z głębokim przenikaniem w skórę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium