do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Naturalna opalenizna i jej tajemnice 0
2430.jpg

Pielęgnacja skóry latem jest bardzo wymagająca i należy ją bardzo szczególnie przemyśleć i zaplanować. Naturalna opalenizna wymaga pewnego starania, ponieważ samo eksponowanie skóry na słońce może nie wystarczyć i wpływać na nią jeszcze gorzej. 

Naturalna opalenizna to przede wszystkim proces, do którego warto przygotować się znacznie wcześniej. Między innymi przed nadejściem słonecznych dni, warto stosować peeling enzymatyczny.

Pozwala on na bardzo dobre przygotowanie skóry na letnie dni. Brak oczyszczania twarzy, może powodować, że nasza skóra i cera będą reagować na słońce w nieoczekiwany sposób. Nieprzemyślana ekspozycja na słońce nie jest prawidłowa i może powodować poważne problemy ze skórą. Peeling enzymatyczny można stosować co jakiś czas, tak aby miał on jak najlepsze i najkorzystniejsze działanie na naszą skórę. 

Naturalna opalenizna wymaga także odpowiedniej pielęgnacji już po zakończeniu opalania się. Powinno się stosować odpowiednie balsamy nawilżające i odżywiające naszą skórę. Można także postawić na balsamy brązujące, które wzmocnią efekty i przedłużą opaleniznę na skórze. Dla producentów kosmetyków naturalnych, produkcja produktów stosowanych jedynie w czasie słonecznych dni może być skomplikowana. Dlatego doskonałym wyjściem dla nich jest produkcja kontraktowa. Pozwala ona na zaoszczędzenie pieniędzy na tworzeniu całej specjalnej fabryki i parków maszyn, które nie zawsze się mogą zwrócić.

Produkcja kontraktowa jest doskonałym wyjściem dla takich producentów. Polega ona na korzystaniu z istniejących już fabryk i wytwarzaniu w nich własnych produktów w znacznie bardziej opłacalny i korzystny sposób. Przed nadejściem lata i słonecznych dni, każdy chce się dobrze przygotować. Zarówno producenci, jak i konsumenci starają się, aby te przygotowania przynosiły jak najlepsze i efektywne skutki. Należy dbać nie tylko o wygląd sylwetki poprzez regularne ćwiczenia fizyczne, lecz także odpowiednią pielęgnację skóry i przygotowanie jej na przyjęcie sporej dawki promieni słonecznych.


Zobacz więcej:

peeling enzymatyczny

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium