do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Na czym polega produkcja kontraktowa? 0
4180.jpg

Firma Mokosh, oprócz produkcji na potrzeby własne, świadczy usługi w zakresie produkcji kontraktowej. Na czym dokładnie polega taka produkcja i kto może z niej skorzystać?

Czym jest private label?

Aby poruszyć temat produkcji kontraktowej, trzeba wyjaśnić pojęcie private label. Termin ten oznacza dosłownie prywatną markę i jest używany w sytuacji, kiedy firma, która zajmuje się dystrybucją jakiegoś towaru sprzedaje go pod własną marką, a nie z logo producenta. Jest to coraz częstsza praktyka - szacuje się, że nawet co trzeci produkt sprzedawany w dużych sieciach handlowych można opisać jako private label. Dotyczy to produktów spożywczych, odzieży i kosmetyków. Taka praktyka przynosi korzyść każdej z zaangażowanych w to stron: producentowi kontraktowemu, który zyskuje nowe zlecenia i rynek zbytu na swoje produkty, dystrybutorowi, który może sprzedawać dobre, sprawdzone produkty pod własną marką, budując jej pozytywny obraz w oczach konsumentów, i w końcu samym konsumentom, którzy zyskują świetny produkt często w niskiej cenie, która wynika z dużych zamówień i sprawnej sieci dystrybucji.

Mokosh jako Twój producent kontraktowy

Jeśli myślisz o tym, by wypuścić na rynek własną linię kosmetyków, masz na nie pomysł, ale nie masz odpowiedniego zaplecza laboratoryjnego lub wiedzy, skorzystaj z oferty produkcji kontraktowej Mokosh. Oferujemy kosmetyki naturalnego pochodzenia, o bezpiecznych i wysoce skutecznych składach. Oprócz tego przykładamy sporą uwagę do opakowań naszych preparatów i w trosce o naszą planetę stosujemy się do zasad zero waste. Stawiamy przede wszystkim na szkło i papier - materiały, które nadają się do recyklingu. Zachęcamy także naszych klientów do oddawania zużytych opakowań w przeznaczonych do tego punktach.

Porozmawiajmy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a produkcją kontraktową, odezwij się do nas - dane znajdziesz w zakładce Współpraca. Porozmawiajmy, poznajmy się nawzajem, a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium