do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Mokosh - własna marka z zasadami 0
4218.jpg

XXI wiek to czas naprawdę wielkich transformacji i przede wszystkim - wzrostu świadomości ludzi. Dzisiaj już nie żyjemy tylko dla siebie, napędzając do szaleństwa machinę konsumpcjonizmu.

Obecnie wiemy, że nie da się dbać o siebie, nie dbając o naturę, o środowisko. Niestety jednak ciągle trudno jest znaleźć kosmetyki wykonane w takim nurcie. Szczególny problem mają właściciele salonów kosmetycznych , fryzjerskich czy spa, którzy chcieliby pokazać swoim klientom, jak naprawdę można zadbać o siebie, jednak nie mają jak tego zrobić, mając do dyspozycji jedynie sztuczne kosmetyki ze sklepów. Co można wówczas zrobić?

Mokosh - złoty środek na wszelkie problemy

Otóż właśnie warto skorzystać z możliwości, jaką daje Mokosh. Jest to marka wyróżniająca się tym, że produkuje tylko i wyłącznie w pełni naturalne kosmetyki. Jakie jest tego efekt? Otóż te kosmetyki są naprawdę bardzo skuteczne - dzięki nim każdy odkrywa swoje wewnętrzne piękno i już nie potrzebuje tony makijażu, aby czuć się naprawdę dobrze.

Warto jeszcze dodać, że ten sklep internetowy z kosmetykami to także marka własna, która w pełni dba o środowisko naturalne. Tutaj kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a odpady nie zanieczyszczają planety. Co więcej, warto jeszcze podkreślić, że w zasadzie takie kosmetyki cechują się także tym, że ich opakowania w pełni realizują założenia zero waste. Tutaj nic nie musi się zmarnować. Takie pojemniczki od kosmetyków można z powodzeniem używać jako pojemników na inne rzeczy, czy też w celach ozdobnych.

Jednak z punktu widzenia różnych firm najważniejsze jest to, że Mokosh posiada private label - własne laboratoria. Dzięki temu specjaliści mogą wykreować specjalną linię kosmetyków dedykowaną tylko i wyłącznie danej firmie. Konkretniej zaś chodzi o to, że można tutaj zamówić sobie kosmetyki tylko dla swojej firmy. Przykładowo orientalne spa, może postawić na naturalne kosmetyki właśnie w wersji orientalnej, dostosowanej do siebie, a jednocześnie posiadającej wszystkie zalety Mokosh.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium