do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Mokosh- ekologiczne i naturalne kosmetyki dla SPA 0
5682.jpg Klienci SPA oczekują zazwyczaj usług na najwyższym poziomie. Wizyta w SPA stanowi nie tylko formę mającą na celu poprawienie urody, ale służy też do relaksu i odprężenia. Zabiegi powinny odbywać się w przyjaznej atmosferze z użyciem najwyższej jakości produktów.

Tworzenie kosmetyków może być pasją, zwłaszcza, gdy są one wytwarzane w ekologiczny sposób. Mokosh jest wierny tej zasadzie, dlatego kosmetyki powstałe we współpracy na zasadzie produkcji kontraktowej dają nietuzinkowe rozwiązania. Private label to szereg możliwości dla odbiorców. W ramach współpracy można skorzystać z gotowych receptur i towarów lub przekazać wskazówki firmie, która dostosuje się do wytycznych i załatwi wszelkie formalności, np. testy dermatologiczne.

Szczególną uwagę w zabiegach SPA zajmuje twarz. Ekologiczna naturalna maska nawilżająca do twarzy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Minimalistyczne opakowanie kryje w sobie bogactwo mączki owsianej i wody bambusowej. Mączka owsiana koi i regeneruje skórę. Nadaje się do cery atopowej i wrażliwej. Firma w produkcji stosuje też wyciągi z czerwonych alg i drzewa Tara. Wyciąg z nasion peruwiańskiego drzewa Tara, użyty do wyrobu kosmetyku, jakim jest naturalna maska nawilżająca do twarzy, to doskonały środek nawadniający, który działa dwupoziomowo: na zewnątrz naskórka oraz w jego głębi. Algi zaś, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i poprawiają koloryt skóry.
Private label daje satysfakcję z używania ekologicznych produktów. Szklane opakowanie zawiera informację o producencie, a opisane jest to mniej więcej w ten sposób: ,, Wyprodukowano przez Mokosh dla…". Przy czym logo SPA będzie na takim opakowaniu bardziej wyeksponowane.
Zarówno naturalna maska nawilżająca do twarzy, jak i inny produkt opisany w ten sposób, stanowią dla klientów SPA jasny sygnał, że do pielęgnacji w salonie używa się wyselekcjonowanych i najlepszych kosmetyków.
Profesjonalna współpraca w ramach private label jest gwarancją najwyższej jakości. Produkty tworzone specjalnie na potrzeby klientów, podlegają takiemu samemu poręczeniu przez producenta, co gotowe kosmetyki. Mają także identyczny skład, chyba, że partnerzy ustalą inaczej.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium