do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Marka własna a jakość produktów 0
5796.jpg Konsumenci przy wyborze odpowiedniego produktu kierują się bardzo różnymi cechami. Zazwyczaj decydujące są: wygląd opakowania, cena oraz skład. Wiedzą o tym doskonale światowe koncerny przemysłowe, które skrzętnie zachęcają do kupna danego towaru w reklamach, czy audycjach radiowych.

Przekaz medialny ma bardzo dużą moc rażenia. Nie od dziś znana jest bowiem stara prawda- reklama dźwignią handlu. Ale czy zawsze to, co na zewnątrz, idzie w parze z tym, co w środku? To zależy...
W teorii każdy produkt, zwłaszcza kosmetyczny, zanim zostanie dopuszczony do użytku przez konsumentów, przechodzi długotrwałe fazy testów. Musi uzyskać zgodny naczelnych organów nadzorujących, a także zawierać wpis o ewentualnych możliwościach uczuleniowych, czy alergicznych. Patrząc z tej perspektywy każdy peeling enzymatyczny ma równe szanse. A najlepszy krem pod oczy może dzierżyć ten tytuł dożywotnio, ponieważ ramy nie są jednoznacznie ustalone.
Wielkie drogerie wydają bardzo duże pieniądze na promocję, by tylko przyciągnąć klientów. A jak to wygląda, gdy na rynku kosmetologicznym pojawia się marka własna? Przede wszystkim, jako dopiero raczkująca w tej dziedzinie firma, dysponuje niższymi nakładami pieniędzy. Zamiast zatem prześcigać się w reklamie i całej machinie konsumenckiej, stawia na jakość....samego produktu!
Tak niewielki manufaktury, czy niewielkie produkcje może i nie mają takich zasięgów, jak topowe marki. Zamiast tego jednak mogą się pochwalić niezawodną recepturą! Na początku swojej działalności tak właśnie zrobiła polska marka Mokosh. Z tworzenia zielonych mazideł, czy olejów czyniąc nie tylko swoje źródło utrzymania, ale i pracując na swoją dobrą opinię.
Produkty marki Mokosh polecane są dla każdego! Szczególnie polubią je weganie, miłośnicy zero west, a także osoby, które wierzą, że w roślinach jest przyszłość i wszystko, co drogocenne. Do dyspozycji klienci mają szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych. Nie tylko do stosowanie domowego, ale i, coraz częściej, wykorzystują je w pracy uznane gabinety masażu, SPA, czy kosmetyczki.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium