do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Marka własna 0
5718.jpg MOKOSH to nie tylko przedsiębiorstwo zamknięte w bańce działającej dla samych siebie; staramy się wychodzić jak najszerzej i też oferujemy swoją pomoc mniejszym, którzy mają pomysł na świetny produkt, natomiast z powodu swoich strachów, bądź braku zaplecza boją się zaryzykować.

Pokażemy Ci jak za pomocą kilku prostych tricków możesz wyprodukować kosmetyk, który może stać się hitem, a w ramach naszej współpracy staniesz się człowiekiem sukcesu, który będzie tworzyć takie produkty jak naturalna maska nawilżająca do twarzy, kremy do biustów czy też peelingi do twarzy.

Stworzenie private label, czyli marki własnej nie jest prostą rzeczą, bo trzeba poza przekonaniem o sukcesie mieć odpowiednie know-how, czutkę do biznesu, znać ten biznes oraz przede wszystkim CHĘCI - bez tego jest bardzo trudno. MOKOSH powstał z pasji i tak też go rozwijamy. Jesteśmy firmą tworzoną przez kobiety dla kobiet. Przez ostatnie 5 lat zdobyliśmy 14 nagród za nasze produkty oraz byliśmy opisywani przez różne redakcje w wielu artykułach, więc można powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces, choć na początku nie było łatwo. My natomiast chcemy "poprowadzić Cię za rękę", dzięki czemu Twój start będzie ułatwiony.

Jeżeli już wiesz, że stworzysz firmę chcącą produkować naturalne kosmetyki, to prosimy o kontakt. Co możemy Ci zapewnić?
• analizę trendów na rynku kosmetycznym polskim i zagranicznym - odpowiednie zorientowanie w terenie pomoże nam dopasować stworzenie produktu dla określonej grupy osób w odpowiednim wieku
• opracowanie innowacyjnych receptur - nasz dział technologów oraz chemików stara się na bieżąco poprawiać swoje kompetencje i wierzymy, że będziesz mógł z nich skorzystać
• opracowanie koncepcji nowych produktów/linii produktów - wspólnie ustalamy czy do kogo kierujemy produkt i w jakim stopniu to robimy
• opracowanie składu produktów zgodnie z wytycznymi klienta lub na bazie składów opracowanych przez grupę specjalistów MOKOSH - sam decydujesz czy tworzysz innowacyjne kosmetyki, czy zdajesz się na nasz gust
• przygotowanie pełnej dokumentacji produktów - każdy na początku boi się załatwiania spraw papierkowych, niewiedza w tym przypadku może nas kosztować problemy, a my Ci we wszystkim pomożemy!

Poza tym postaramy Ci się pomóc we wszelkich działaniach marketingowych. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do siebie i do koncepcji naturalnych kosmetyków, które są przyszłością!

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z biurem: bok@mokosh.pl tel. 884385536

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium