do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Letnia pielęgnacja ciała 0
2186.jpg

Lato jest czasem, gdy skóra całego ciała wymaga szczególnej uwagi. Promienie słoneczne wysuszają opaloną skórę oraz twarz. Bardzo istotne jest dbanie o dokładne nawilżanie skóry.

Podczas opalania należy zadbać o ochronę, ponieważ szkodliwe promienie mogą trwale uszkodzić naskórek i sprawić, że skóra będzie się znacznie szybciej starzała. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, warto używać balsam brązujący, który zapewni piękny i opalony kolor skóry. Efekt może być bardzo naturalny i delikatny, a jednocześnie nie narazimy się na szkodliwość słońca.

Dodatkowo balsam brązujący przedłuży efekty opalania się i zapewni doskonały wygląd nawet w chłodniejsze dni. Bardzo istotne jest wybieranie delikatnych produktów, takich jak kosmetyki bio. Charakteryzują się one delikatnością i niską szkodliwością. Obciążanie skóry tłustymi produktami latem, może przynieść niepożądane efekty i sprawić, że nie będziemy wyglądać tak jak byśmy chcieli. 

Kometyki bio są bezpieczne i zmniejszają ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych na skórze. Ponadto kosmetyki organiczne wykazują się ekologicznym procesem produkcji. Kosmetyki organiczne, to takie do których wytworzenia nie stosuje się metali ciężkich oraz dba się o środowisko. Ze względu na stosowanie tych produktów każdego dnia, skład i zawartość mają kluczowe znaczenie. Lato to czas gdy temperatura jest wysoka i powoduje to zwiększone pocenia się. Dlatego dla zachowania zdrowia i pięknego wyglądu należy koniecznie dbać o nawadnianie organizmu.

Wodę powinno się pić w większych ilościach, a dzięki temu zachowywać prawidłowe nawilżenie skóry. Samo stosowanie kosmetyków nawilżających nie zapewni zadowalających efektów bez potrzebnego nawodnienia od środka. Latem należy także możliwie jak najbardziej chronić się przed promieniami słonecznymi za pomocą okryć głowy oraz odzieży. Delikatne i przewiewne materiały są gwarancją zachowania zdrowia skóry. Podrażnienia spowodowane ubraniami ze sztucznych materiałów mogą być bardzo uciążliwe i przykre, jednocześnie trudne do wyleczenia.


Dowiedz się więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium