do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kup kosmetyk z dobrym składem
362.jpg

Dobry skład preparatów i kosmetyków, które stosujemy na skórę naszej twarzy oraz ciała to podstawa. Dzięki niemu nie tylko zyskujemy pewność, że stosowanie kosmetyku przyniesie oczekiwane skutki, ale także nie musimy bać się, że sztuczne składniki zawarte w preparacie, zaszkodzą naszemu zdrowiu. 


Kosmetyki ekologiczne 

choć ciężej dostępne i mniej znane, ponieważ nie stoją za nimi ogromne koncerny kosmetyczne finansujące wielomilionowe kampanie reklamowe, przebojem wdarły się na europejski rynek. I nic nie zapowiada tego, aby cokolwiek miało je zdetronizować.I nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę rosnącą świadomość konsumentów oraz panujący trend na ekologię i naturę. Naturalny krem, choć mniej trwały oznacza dla naszego zdrowia i urody same korzyści. Działa delikatnie i naturalnie, a stosując go nie ryzykujemy wystąpienia podrażnień, będących skutkiem zastosowania na naszej skórze sztucznych konserwantów zawartych w kosmetykach, które widzimy na półkach drogerii.

Bardzo często w naszych głowach pokutuje przesąd, że kosmetyki naturalne działają dużo słabiej i nie stanowią odpowiedzi na konkretne potrzeby naszej cery. To nieprawda. Za przykład może posłużyć tu balsam brązujący Mokosh. Większość kosmetyków drogeryjnych tego typu swoje właściwości brązujące zawdzięcza obecnemu w ich składzie wyciągowi z orzecha włoskiego. Ten sam naturalny składnik gwarantuje nam brązowy odcień naszej skóry, również jeśli nie dodamy do niego wielu sztucznych konserwantów i barwników, których długoterminowe działanie na nasze zdrowie i samopoczucie nie jest znane. Odpowiednio dobrane i zastosowane naturalne składniki mogą być równie skuteczne co sztuczne mieszkanki, a stosując je nie ryzykujemy swoich zdrowiem i nie uzależniamy naszego organizmu od zawartych w wielu kosmetykach sztucznych kosnerwantów. Zyskujemy za to bezpieczeństwo i poczucie, że żyjemy w zgodzie z naturą i nie przyczyniamy się do niszczenia naszej planety i śrdowiska naturalnego. Stosowanie tego co naturalne jest zdrowe i dobre nie tylko dla nas samych, ale dla całego środowiska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium