do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki organiczne w pielęgnacji skóry latem 0
2006.jpg

Sezon letni to bardzo wymagający czas dla skóry. Jest to czas gdy wysokie temperatury wpływają na pocenie się oraz poziom nawilżenia naszej skóry. 

Szczególnie ważne jest stosowanie codziennej pielęgnacji pozwalającej na dokładne oczyszczenie oraz złagodzenie skóry po całym dniu. W trakcie ekspozycji na słońce narażamy się na poparzenia słoneczne oraz wynikające z tego przykre dolegliwości. Kosmetyki ekologiczne wpływają na zdrowie naszej skóry, jednocześnie nie powodując podrażnień lub silnych reakcji alergicznych spowodowanych szkodliwymi substancjami chemicznymi, zawartymi w konwencjonalnych kosmetykach.

Kosmetyki ekologiczne posiadające odpowiednie certyfikaty, mają udowodniony wpływ na naszą skórę, dzięki zawartości bardzo naturalnych składników z jednoczesnym ograniczeniem substancji o zbyt nasilonym wpływie na cerę. W sezonie letnim skóra całego ciała narażona jest na szkodliwe działanie promieni słonecznych, dlatego tak ważne jest stosowanie kosmetyków posiadających filtr przeciwsłoneczny, który chroni naszą skórę przed poparzeniami oraz przyspieszonymi procesami starzenia się skóry. Jeśli pragniemy mieć piękny i opalony odcień skóry naszego ciała najlepszy będzie naturalny balsam brązujący

Pozwoli on na uzyskanie upragnionego wyglądu skóry jednocześnie nie obciążając jej zbyt chemicznym składem. Należy jednak używając naturalny balsam brązujący robić to bardzo dokładnie, ponieważ pozwoli to na uniknięcie powstania nieestetycznych plam na skórze, sugerujących niedokładne stosowanie kosmetyku. Bardzo ważne jest aby kosmetyki stosowane na skórę twarzy oraz całego ciała w okresie letnim były lekkie i niezbyt tłuste, ponieważ w przeciwnym razie mogą ją nadmiernie obciążać i przynieść odwrotne do zamierzonych skutki. Wybór kosmetyków powinien być więc bardzo dokładnie przemyślany i podyktowany indywidualnymi potrzebami naszej skóry. Właściwy poziom nawilżenia i odżywienia skóry pozwoli na jej szybką regenerację nawet jeśli przydarzy nam się niespodziewane poparzenie słoneczne.


Zobacz więcej:

naturalny balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium