do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki naturalne i ich przewaga nad sztucznymi wytworami 0
1726.jpg

Większość osób zastanawia się dlaczego wydawać więcej pieniędzy i przepłacać za kosmetyki ekologiczne. Odpowiedzi na to pytanie może być wiele, a każda z nich zmieni nasze postrzeganie nad tym aspektem.

Zacznijmy od tego, że kosmetyki wyrobione w sposób naturalny posiadają o wiele lepszej jakości składniki oraz unikatową formułę. Dodatkowo wiele z nich tworzone jest przez wyspecjalizowaną grupę osób, która dba o każdy szczegół. Natomiast najważniejszą cechą takich produktów jest całkowity brak substancji szkodliwych typu SLS, SLES i parabenów. Dlaczego te substancje są dla nas tak niebezpieczne? To proste, ponieważ mogą wywołać choroby, nawet bardzo poważne, jak nowotwór. Dlatego, gdy masz zamiar wybrać krem sztuczny, w którym bardzo łatwo rozwijają się bakterie oraz inne drobnoustroje poprzez parabeny, lepiej postawić na naturalny krem pod oczy. Oczywiście to nie jedyne zalety tych produktów.

Kosmetyki naturalne i ich przewaga nad sztucznymi wytworami

Zwykłe kosmetyki są produkowane przez koncerny farmaceutyczne, które jako duże firmy stawiają na ilość sprzedanych egzemplarzy a nie na jakość. To kolejny argument przemawiający za wyrobami pochodzenia naturalnego. Do tego wszystkie materiały użyte przy produkcji są jak najbardziej zbliżone do ich pierwotnej formy oraz przebadane przez specjalistyczne instytuty, czy laboratoria. Kosmetyki ekologiczne nie są testowane na zwierzętach, więc możesz mieć pewność, że żadne z nich nie ucierpiało przy ich produkcji.

Wracając do kremów i tego w jaki sposób mogą zaaplikować wirusa do naszego organizmu. Krem jako substancja mająca bezpośredni kontakt ze skórą, może przenieść do naszego organizmu wiele niebezpiecznych składników albo takie o właściwościach niepożądanych. Tym bardziej jeżeli będzie nakładany na twarz, warto więc w takiej sytuacji użyć przykładowo naturalny krem pod oczy lub do innej części ciała, a na pewno ominie nas wiele negatywnych skutków ubocznych. Zdrowie i samopoczucie jest bardzo cenne, aby je utrzymać jak najdłużej warto wydać trochę więcej pieniędzy a w zamian otrzymać produkt co do którego możemy być pewni w stu procentach.


Zobacz produkt:

naturalny krem pod oczy Zielona herbata

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium