do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki ekologiczne na każdą kieszeń 0
5876.jpg Wszechobecny konsumpcjonizm w dużej mierze przyczynił się do gwałtownych zmian klimatu.

Ciągła pogoń za dobrami materialnymi, doprowadziła do rozbudowy fabryk, transportu, a tym samym wzrosła emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Dlatego tak istotne dla losów naszej planety są codzienne wybory konsumenckie każdego z nas.
Bardzo dobrym krokiem w byciu bardziej w duchu zero waste jest odpowiedzialne wybieranie produktów, a raczej ich producentów. Kosmetyki ekologiczne to obecnie popularny must have, nie łatwo jednak znaleźć dobry balsam, czy najlepszy krem pod oczy, który jednocześnie spełni swoje zadanie i nie będzie zbyt drogi! Ale warto! Bo w niewielkim, małym pudełeczko może kryć się niesamowita moc i cała gama różnorodnych, zbawiennych dla nas składników odżywczych, czy regenerujących!
Nie tylko ze względu na nasze wewnętrzne poczucie patriotyzmu, ale i dla rozwoju polskiej gospodarki, warto nieco bardziej przyjrzeć się rodzimym i ekologicznym firmom. Jedną z nich jest Mokosh. W 100% realizuje w swojej pracy podejście zero west. Rozpoczynając od wykorzystania szkła na opakowania dla swoich kremów, czy olejków, kończąc na czerpaniu z roślin tego, co najlepsze. Ponadto dominuje tu humanitarne podejście do ochrony zwierząt. producenci celowo nie używają odzwierzęcych składników, ani także nie testują swoich receptur na milusińskich.
Trzeba bowiem podkreślić, jak wielką wagę Mokosh przypisuje Matce Naturze. Czerpie od niej, wydobywając z nasion, owoców, ziół i warzyw to, co najbardziej drogocenne. I mowa tu nie tylko o witaminach i składnikach mineralnych, ale i kwasach omega 3 i 6. Ponadto odpowiednia, "zielona" kompozycja sprawia, że ludzka skóra pozostaje jedwabiście gładka, nawilżona i dogłębnie oczyszczona.
W swojej ofercie Mokosh posiada produkty na każą kieszeń. Dodatkowo stali klienci na pewno zauważyli, że firma często organizuje oferty specjalne, czy obniżki sezonowe. Zatem nie jedna kobieta, ale i mężczyzna, znajdzie tu coś odpowiedniego, nie narażając budżetu domowego.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium