do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki bio -najlepsze rozwiązanie w XXI wieku 0
2232.jpg

XXI wiek to najwyższy czas, abyśmy naprawdę zaczęli dbać o naszą planetę w każdym aspekcie naszego życia. Z drugiej jednak strony nie cofniemy się już cywilizacyjnie do jaskini - chcemy prowadzić nasze życie, dbać o siebie... W związku z tym należy wypracować pewne kompromisy i takim właśnie są też kosmetyki organiczne. Na czym polegają ich właściwości?

Kosmetyki bio i organiczne - charakterystyka produktu

Przede wszystkim jednak warto wspomnieć o tym, czym w ogóle są te kosmetyki organiczne? Otóż generalnie kosmetyki bio czy też organiczne składają się wyłącznie z naturalnych składników, ewentualnie z niewielką domieszką syntetycznych substancji, które pomagają stworzyć z roślin czy owoców kosmetyk. To jednak nie wszystko - kosmetyki bio w teorii muszą mieć składniki wyłącznie z hodowli i upraw oraz być tworzone w laboratoriach i fabrykach, które są w pełni dobre dla środowiska i nie zanieczyszczają go.

Czemu jednak tylko w teorii? Otóż w praktyce niestety nie istnieją żadne konkretne regulacje i wielu producentów nadużywa słowa "naturalny". Kiedy przejrzymy skład części produktów oznaczanych jako "bio", "naturalne" okaże się niestety, że wysoka cena zakrywa naprawdę kiepskiej jakości, sztuczne składniki. Wiadomo zatem, że nie warto w nie inwestować.

W tym momencie musimy nadmienić, że w swoim sklepie posiadamy jedynie w pełni naturalne kosmetyki bio najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane i sprawdzone.

Balsam brązujący - wypróbuj na lato!

Od czego zaś warto by tu zacząć swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami? Otóż warto zainwestować w balsam brązujący - stanowi on doskonały kosmetyk na nasze lato. Wiele osób nie przepada za zwykłymi balsamami brązującymi, ponieważ dają one sztuczny efekt i dość żółtawy odcień skóry. Tymczasem jednak balsamy brązujące wykonane jedynie z naturalnych składników działają zupełnie inaczej. Na początek trzeba wspomnieć o tym, że dają one piękny, opalizujący odcień skóry. Ponadto głęboko ją odżywiają i nawilżają, bez efektu przetłuszczania. W ten sposób ciało przygotowane jest też na wakacyjne wojaże, słońce i podróże.


Dowiedz się więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium