do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kolejność ma znaczenie 0
3918.jpg

Zadaliśmy ekspertom od skóry pytanie o kwestię, nad którą zastanawiamy się za każdym razem, gdy kupujemy nowy produkt do pielęgnacji skóry lub dodajemy krok do naszej rutyny: w jakiej kolejności powinnam stosować moje produkty do pielęgnacji skóry i czy to ma znaczenie? Okazuje się, że to ma znaczenie!

Stosowanie produktów do pielęgnacji skóry w odpowiedniej kolejności gwarantuje, że skóra otrzyma pełne korzyści z każdego produktu.
Kolejność aplikacji jest niezwykle ważna - przekonują specjaliści. Zadaniem skóry jest utrzymywanie negatywnych rzeczy na uboczu, ale wiele używanych przez nas produktów do pielęgnacji skóry zawiera składniki, które powinny dostać się w głąb naszej skóry. Tylko bardzo niewielka ilość tych kluczowych składników może przenikać przez skórę, nawet jeśli są one idealnie skomponowane i doskonale stosowane. Jeśli nie stosujesz produktów w prawidłowej kolejności, nie zobaczysz najlepszych rezultatów w swoim schemacie pielęgnacji skóry.

KROK 1: OCZYSZCZANIE
Rano zacznij od umycia twarzy ciepłą wodą lub, jeśli to konieczne, umyj łagodnym środkiem do mycia twarzy przeznaczonym dla twojego rodzaju skóry.

KROK 2: TONIZACJA
Chociaż fizycznie tonery nie „kurczą” porów, nowa rasa tonerów może służyć do wielu celów, takich jak system dostarczania przeciwutleniaczy, pochodnych witaminy B, a nawet tonizujących kwasów. Ponadto każdy rodzaj tonera jest przeznaczony do innego problemu ze skórą, dlatego ważne jest, aby używać odpowiedniego rodzaju dla Twojej skóry.

KROK 3: SERUM
Serum to bardzo skoncentrowany, bogaty w składniki odżywcze produkt, który rozwiązuje określone problemy, dlatego lepiej trzymać go jak najbliżej skóry. Obecnie na rynku dostępne są różne serum, ale kosmetyki naturalne online pozwalają wybrać opcję idealna dla każdego typu skóry. Jednym z kosmetykó wartych polecenia w tej kwestii jest, np. olejek serum do twarzy firmy Mokosh - Ujędrniające serum do twarzy Pomarańcza czy też Wygładzające serum do twarzy Figa.

KROK 4: KREM POD OCZY
Ważne jest, aby stosować krem ​​pod oczy co najmniej każdej nocy, jeśli nie dwa razy dziennie, zaczynając nawet od 20/22 lat. Chodzi o utrzymanie zdrowia i grubości skóry powieki. Wczesna poprawa jakości skóry w tym obszarze zapewnia, że ​​skóra powieki nie traci łatwo wiotkości, a później gładkiego wyglądu.

KROK 5: NAWILŻANIE

Tak, każdy potrzebuje kremu nawilżającego, nawet jeśli masz tłustą skórę. Nawet jeśli twoje ciało ma swój naturalny system nawilżający składający się z gruczołów wydzielających olej (lub sebum) w celu utrzymania powłoki ochronnej przed trudnymi warunkami zewnętrznymi i infekcjami, większość z nas potrzebuje dodatkowego nawodnienia po spustoszeniu, jakie czyni słońce, pogoda i ostre chemikalia. W ciągu dnia warto również pamiętać o ochronie przed promieniowaniem UV.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium