do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Czy naturalny balsam może zapewnić nam idealną opaleniznę? 0
4676.jpg

Nieustannie przybywa osób, które świadomie rezygnują z narażania swojej skóry na szkodliwe promieniowanie słoneczne, ale mimo to chcą zapewnić sobie delikatną, naturalną opaleniznę. W jaki sposób mogą ją uzyskać?


Na rynku dostępne są różnego rodzaju produkty kosmetyczne, które mają zapewnić nam opaleniznę bez konieczności wystawiania się na słońce. Niestety, niektóre z tych kosmetyków miewają bardzo szkodliwy wpływ na naszą skórę. Zawarte w nich składniki bywają silnie drażniące, wywołują alergie, a w niektórych przypadkach wywołują efekt nierównomiernej opalenizny, pełnej smug. Z tego powodu często odchodzi się od stosowania takich produktów kosmetycznych, a wybiera te bardziej naturalne. Idealnym przykładem takiego kosmetyku jest naturalny balsam do skóry, który jednocześnie pielęgnuje naszą skórę, odżywia i nawilża, a przy tym pozwala na osiągnięcie pięknej, naturalnej opalenizny. Dzięki składnikom zawartym w tym kosmetyku, komórki w naszej skórze odpowiedzialne za pigment są pobudzane do działania i sprawiają, że nasza skóra staje się piękna i naturalnie brązowieje.

Co ważne, naturalny peeling zastosowany nawet po takim balsamie nie spowoduje, że skóra zmieni swój odcień. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni i w przeciwieństwie do większości samoopalaczy, nie jest zmywalny. Jeśli więc zastosujemy naturalny balsam na skórę ciała i twarzy, a po kilku dniach zdecydujemy się peeling do twarzy możemy mieć pewność, że peeling nie zniszczy naszej pięknej, naturalnej opalenizny. Jak więc widać, naturalny balsam, którego skład został odpowiednio skomponowany może zapewnić nam również naturalną, idealnie wyglądającą opaleniznę, która nie będzie różniła się zbytnio od tej, którą możemy uzyskać wystawiając się na słońce. Jednak w przeciwieństwie do opalenizny słonecznej, balsam nie przesuszy skóry, ale zadba o jej właściwe nawilżenie, regenerację, odżywienie i elastyczność. Poprzez jeden kosmetyk możemy więc uzyskać różne efekty pielęgnacyjne, jednak zawsze z wielką korzyścią dla naszej skóry.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium