do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Bądź w pełni eko z MOKOSH! 0
5894.jpg W dobie coraz większego dbania o naszą planetę, powszechnych akcji sprzątania lasów czy też ograniczania plastiku również marka MOKOSH stara się dbać o naszą "Matkę Ziemię" jak najlepiej się da! Staramy się dbać również o pokrzywdzonych przez los poprzez zbieranie na nich korków po wszelkiego rodzaju butelkach dając im nadzieję na lepsze jutro i wychodzimy do was z akcją #ZiemiaToDom.

Jak wynika z drugiej edycji badania Ekobarometr agencji badawczej SW Research co trzeci Polak nie wierzy w szczerość marek dotyczących promowania ekologicznego stylu prowadzenia biznesu, ale gwarantujemy Ci, że nasze wszelkie działania prowadzącą do tego, by być eko.

Nawet nie do konca chodzi o to, że my jesteśmy eko względem siebie, ale też namawiamy was do tego, abyście wykorzystywali ponownie opakowania produktów, które zakupiliście u nas jako pudełka do przypraw, jako miejsce na nasiona albo żebyście je wykorzystali zgodnie z waszym sumieniem. Jednak jeżeli nie masz pomysłu na to, jak znaleźć zastosowanie opakowań marki MOKOSH, to z pomocą przychodzą Stacjonarne Punkty Odbioru Opakowań MOKOSH - pierwszy taki punkt otworzyliśmy w 2019 roku, dziś jest to już ponad 20 punktów, ale z pewnością takich punktów będzie coraz więcej, bo chcemy być aktywnym uczestnikiem dbania o Ziemię.

Jeszcze pewien czas temu dawaliśmy kolejne słoiczki w zamian za te, które od was otrzymywaliśmy, jednak zrozumieliśmy, że to błędne rozumowanie i postawiliśmy tylko na odbiór takich materiałów. Najważniejsze jest przecież dobro naszej planety i wszelkie działania, które prowadzimy, by o nią dbać nie mogą być nastawione na zysk, bądź osiągnięcie jakichkolwiek innych korzyści - liczy się tylko wewnętrzna satysfakcja!

Gdzie mogę oddać zużyte opakowania?

Aby dołączyć do akcji #ZiemiaToDom wystarczy tylko jedna małą rzecz, czyli przyniesienie takiego opakowania do jednego z wielu punktów dostępnych w całej Polsce, bądź o wysłanie ich na adres: MOKOSH: ul. Dolna 14, 05-152 Kazuń Nowy.

Jeżeli prowadzisz sklep, bądź bliska Ci osoba, to poinformuj, że również może stać się odpowiedzialna za stworzenie punktu, w którym można przyjmować nasze zużyte opakowania. Skontaktuj się z nami: media@mokosh.pl używając w tytule wiadomości naszego hashtagu #ZiemiaToDom. Bycie eko, to nie przywilej, to obowiązek!

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium