do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Zero Waste z MOKOSH 0
1336.jpg

Zadbajmy o planetę jeszcze bardziej! Wspólnie z naszymi sklepami partnerskimi w całej Polsce zapraszamy do tygodniowych akcji ZERO WASTE z MOKOSH. Kosmetyki ekologiczne to początek właściwych wyborów. 

Jako producent kosmetyków naturalnych od zawsze zachęcaliśmy Was do ponownego wykorzystywania szklanych słoików i butelek po kosmetykach MOKOSH. Nadal nie zmieniliśmy zdania i wciąż uważamy, że warto to robić dla naszej planety. W ostatnich latach otrzymaliśmy od Was wiele zdjęć z ręcznie zdobionymi opakowaniami, które wykorzystaliście jako kubeczki toaletowe, przyborniki biurowe, doniczki na zioła, pojemniki na przyprawy, a nawet osłonki do tealightów.

Oby tak dalej!

Jako wierny i skrupulatny strażnik ekologii wiemy jednak, że większość słoików i opakowań nie zostaje ponownie wykorzystana. Podtrzymujemy nadal nasze zdanie w tym temacie i ponownie zgłaszamy SPRZECIW na marnowanie takiej ilości szkła i materiałów które można wykorzystać w procesie recyklingu. Nadal gromadzone czyste słoiczki i butelki wymieniamy na wspaniałe niespodzianki i/lub zniżki na zakupy w poniższych miejscach:

4-10 marca - Poznań - Drogeria Friska

18-24 marca - Warszawa - Jeju store

1-7 kwietnia - Wrocław - Drogeria Lilaróż

8-16 kwietnia - Warszawa - Perfumesco

6-12 maja - Gdynia - BeClinic

20-26 maja - Katowice - Drogą Natury

Pamiętajcie, że miejsca te przyjmują opakowania po kosmetykach MOKOSH kupione w dowolnym miejscu, czyli pochodzące z dowolnego sklepu lub sklepu internetowego (nawet www.mokosh.pl).

Jeśli nie uda Ci się dostarczyć opakowań w te miejsca pamiętaj, że możesz dostarczyć je bezpośrednio do MOKOSH podczas targów lub przesłać na adres naszego biura (Dolna 14,05-152 Kazuń Nowy) z dopiskiem ZERO WASTE.

Chcemy by dbanie o naturę nie było modą a standardem tak samo jak kosmetyki ekologiczne. Historia już nam pokazała na wielu przykładach, co za sobą niesie rozwój cywilizacji. Masę dobrego ale i również ogrom złego, dlatego warto wyciągnąć wnioski i przekuć złe w dobre. Natura to podstawa, korzystajmy mądrze z jej dobrodziejstw i odwdzięczajmy się jej tym samym.

• segregujmy

• przetwarzajmy

• nie zaśmiecajmy

• kupujmy mądrze

• nie marnujmy

Wystarczy, że każdy zadba w swoim zakresie o to wszystko a skutki będą globalne.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium