do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Zawartość kalendarza adwentowego [SPOILER 50%]
5598.jpg

Kosmetyki naturalne MOKOSH zachwycają zapachami, działaniem, polskością i transparentną komunikacją skierowaną na potrzeby Klienta. W tym roku przygotowaliśmy dla Was kalendarz adwentowy, który jest najlepszą okazją na poznanie wszystkich zapachów wieloskładnikowych produktów do ciała i twarzy, przetestowania wyjątkowych formuł i przedpremierowe poznanie długo wyczekiwanej nowości.

Kalendarz to ogromny projekt, w którego realizację włączyły się wszystkie działy MOKOSH. PR i marketing to biuro, które zainicjowało całe przedsięwzięcie i dba o wygląd kalendarza, testy wagi, zabezpieczenia, kompozycję, zamówienia limitowanych kartoników, dobór produktów i niespodzianek, komunikację i promocję - tutaj będzie się jeszcze sporo działo! Technolodzy i laboratorium zoptymalizowała produkcję i dostosowała premierę nowości pod nasz kalendarz (a miało być dużo później), BOK odważnie informuje, że kalendarz będzie dostępny tylko na mokosh.pl, a najlepszy na świecie team magazynowy z oddaniem i pozytywną energią przygotowuje dla Was ponad 5600 produktów – często decydując się na dodatkową zmianę (również weekendową), aby nie opóźniać wysyłek standardowych zamówień.

W tym artykule zdradzamy (na Waszą prośbę) ramową zawartość kalendarza, a poniżej znajdziecie link do artykuły ze szczegółową zawartością i wyliczeniami.

W kalendarzu znajdziecie typy produktów (kolejność przypadkowa):

- Premierowy i pełnowymiarowy produkt x1
- Kosmetyczka niespodzianek z voucherem x1
- Eliksiry do ciała 10 ml szklana butelka x2
- Eliksir do paznokci 10 ml szklana butelka x1
- Balsamy do ciała 30 ml szklany słoik x4 (w tym 2 z icon)
- Masła do ciała 30 ml szklany słoik x2
- Peelingi do ciała 30 ml szklany słoik  x3
- Produkty do twarzy w wersji 15 ml szklany słoik x6
- Mini olej bazowy 12 ml szklana butelka x1
- Olejek eteryczny pełnowymiarowy 10 ml szklana butelka x1
- Produkty w100 ml butelkach x2

Nastąpiła też mała zmiana – postanowiliśmy ukazać Wam jeszcze jedną niespodziankę, a tym samym zdradzić, że faktyczna wartość kalendarza to 934 zł. <3

Szczegółową zawartość kalendarza poznasz tutaj [uwaga – poznając zawartość tracisz niespodziankę].

Kalendarze wejdą do sprzedaży 20 listopada o godzinie 18:00. Przygotowaliśmy dokładnie 200 sztuk. Życzymy wszystkim powodzenia, a dla każdego kto nie zdobędzie kalendarza mamy moc atrakcji przez cały grudzień.

UWAGA: Kalendarz nie łączy się ze standardowymi gratisami w sklepie MOKOSH.pl. Będziemy wdzięczni za zamówienia kalendarzy samodzielnie – bez dodatkowych produktów – to usprawni proces wysyłki kalendarzy, które będą już wcześniej przygotowane.

Serdecznie pozdrawiam

Sebastian Natkaniec

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium