do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Wyniki konkursu fotograficznego 0
2248.jpg

Do drugiego etapu konkursu fotograficznego zakwalifikowało się 20 osób. W każdym z nadesłanych zdjęć zauważyliśmy ogromne zaangażowanie i wszechstronne podejście do zadania. Stanęliśmy przed niebagatelnie trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzców - ale się udało. Poznajcie wyniki.

Przyznaliśmy większą liczbę nagród niż pierwotnie zakładał to regulamin. Przesłane prace musieliśmy podzielić na te, które mają dla nas wartość artystyczną oraz na te, które ukazują Aktywny peeling do twarzy Róża z jagodą w ujęciu reklamowym. Postanowiliśmy przyznać dwie nagrody główne o wartości 750 zl do wykorzystania w sklepie internetowym mokosh.pl. Zwyciężczyniami ex aequo zostają Panie: Beata Widłok oraz Emilia Zabrzewska, których prace zostaną wykorzystane w oficjalnych kampaniach produktu za absolutny profesjonalizm, świetny retusz oraz spójność wizerunkową z poprzednimi realizacjami marki MOKOSH.

fot. Beata Widłok
fot. Emilia Zabrzewska

Artystycznym podejściem do zadania zaskoczyła nas Martyna Basta. Jej wizja zdjęcia wizerunkowego dla marki jest spójna z naszą nazwą, minimalizmem i kobiecością. Za jej pracę - obok której nie można przejść obojętnie -  postanowiliśmy przyznać nagrodę specjalną w wysokości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mokosh.pl oraz dedykowany artykuł w cyklu MOKOSH art & vision. Poznajcie pracę Martyny. 

fot. Martyna Basta

Przewidzieliśmy również wyróżnienia. Tych nie zabrakło, bo mamy ich aż 5 . Autor/autorka każdych z poniższych prac otrzymuje 300 zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym. 

fot. Beata Czurakowska
fot. Małgorzata Miłek
od lewej fot. Agata Gąsek, fot. Marcin Giżycki
fot. Monika Gadzała

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym. Dla pozostałych uczestników konkursu mamy niespodziankę w postaci kodu rabatowego o wartości 50% na wykorzystanie w naszym sklepie internetowym. 

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium