do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Współpraca z polskim sklepem internetowym. 0
2206.jpg

Pewnie część z Was wie, że MOKOSH to profesjonalna marka kosmetyczna, którą pokochały największe gabinety i hotele SPA w Polsce. Zdecydowaliśmy się  jednak nie ograniczać swojej dostępności tylko do takich obiektów i dlatego zapraszamy do współpracy sklepy internetowe oraz stacjonarne.   Poznajcie historię GlossyMe, czyli jednego z naszych partnerów.

"Historia naszej firmy zaczyna się dosyć standardowo. Od dłuższego czasu śledzimy trendy dotyczące stosowanych kosmetyków pielęgnacyjnych wśród znajomych, ale też przypadkowych osób robiących zakupy w stacjonarnych drogeriach. Niestety zauważyliśmy, że mimo tak szerokiego asortymentu produktów pielęgnacyjnych, który serwują nam ogólnodostępne drogerie i sklepy, nie jest łatwo znaleźć kosmetyki z bezpiecznym i wartościowym składem.
Dlatego też doszliśmy do wniosku, że najwyższy czas to zmienić i powoli wprowadzamy nasz plan w życie. Naszą firmę Tworzy grupa przyjaciół, którzy poszukując wartościowych kosmetyków również dla siebie, zauważyła, że w zalewie reklam, szumu informacyjnego ciężko wybrać naprawdę dobre i sprawdzone produkty. A przecież w Polsce mamy to wszystko! Mamy zdrowe surowce, wiedzę jak pozyskiwać z nich zdrowe i skuteczne kosmetyki, odpowiednich ludzi, którzy każdego dnia wcielają swoją pasję w życie i tworzą niesamowite produkty.
Zabrakło nam w tym wszystkim jednego elementu i to jest sednem naszego działania: chcemy połączyć świadomych konsumentów, szukających zdrowych i działających produktów wytwarzanych z surowców najwyżej jakości z markami, takimi jak MOKOSH, które takie produkty wytwarzają. Niekwestionowanym przykładem wysokiej jakości i ogromnego uznania jest balsam brązujący i naturalny krem do twarzy. Nie każdy ma przecież czas i chęci, żeby samodzielnie każdy produkt zweryfikować, więc chcemy naszym klientom zdjąć ten ciężar z głowy. Dzięki takiemu podejściu w naszej drogerii dostępne są jedynie najlepsze i wyselekcjonowane marki, których często nie znajdziecie w popularnych sklepach.
Chcemy zwiększyć wśród naszych klientów poziom świadomości odnośnie kosmetyków i zawartych w nich składników. Chcemy, aby GlossyMe było czymś więcej niż tylko drogerią internetową. Zależy nam, aby było miejscem, które skupia skrupulatnie wyselekcjonowane polskie marki powstające z pasji i miłości do natury. Chcemy, aby GlossyMe było pierwszym krokiem w rytuale piękna każdej z naszych Klientek.
Ponadto szczerze wierzymy, że polskie kosmetyki naturalne są najlepsze na świecie i chcemy w najbliższym czasie dotrzeć z naszą ofertą do klientów poza granicami naszego kraju. Bo naprawdę nie mamy się czego wstydzić i widzimy, że nasze polskie produkty wygrywają pod względem jakości, jednak niestety są mniej znane i rzadziej reklamowane.

Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z marką MOKOSH, którą pokochały kobiety nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Producent kosmetyków naturalnych w swoich kosmetykach zawiera to co najważniejsze - naturalne składniki, wysokiej jakości surowce i piękny zapach. Jesteśmy dumni, że możemy każdego dnia przyczyniać się do propagowania świadomej pielęgnacji ciała wśród ludzi - nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 

Zapraszamy do świata GlossyMe: https://glossyme.eu "

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium