do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Musimy się z tym pogodzić 0
3390.jpg

Niektórzy określają to jako kolejny rozdział; inni jako ostanie pożegnanie, minuta ciszy, a nawet pogrzeb. Ciężko jest wycofać aż 7 produktów z asortymentu, ale najważniejsze i bardzo pocieszające jest to, że nadchodzą nowe kosmetyki naturalne MOKOSH!

Ostatnio dużo się mówi o odejściu z angielskiej rodziny królewskiej Księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tradycja królewska Pałacu Buckingham zostanie zachowana, a decyzja zakochanych na pewno była świadoma i podjęta w jakimś konkretnym celu, o którym niebawem usłyszymy - jednym słowem MEGXIT.

Jako dynamicznie rozwijająca się marka nie stoimy w miejscu. Kosmetyki  MOKOSH tworzymy po wnikliwej dyskusji i analizie potrzeb naszych Klientów. Bywają momenty, w których dany kosmetyk musi ustąpić miejsca innemu i taką decyzję podjęliśmy pod koniec 2019 roku.

Z asortymentu MOKOSH znikają wszystkie glinki (biała, czerwona i zielona) oraz hydrolaty (pomarańcza, róża, werbena i malina z aloesem). Musicie nam uwierzyć, że to początek dużych zmian i wielu nowości. Podkreślamy WIELU NOWOŚCI. Jedna z nich już dziś o 13:00.

Pamiętaj o zapisaniu się do grupy MOKOSH Lovers o TUTAJ.

#GLINEXIT #HYDROEXIT #MOKOEXIT

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium