do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
MOKOSH - producent kosmetyków naturalnych - wybiera Ekocuda
208.jpg

Ekocuda to wydarzenie, które cyklicznie odbywa się w Warszawie, a wiosną 2018 także w Gdańsku. Pierwszą warszawską edycję Targów odwiedziło blisko 8 000 osób, a na każdej kolejnej było ponad 10 tysięcy odwiedzających! Na targach powinien pojawić się każdy polski producent kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. 


Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to niepowtarzalna okazja do poznania nowych, wyjątkowych marek kosmetycznych, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z pasją i myślą o zdrowym stylu życia, z poszanowaniem dla otaczającego świata.

Odwiedzający targi mogą liczyć na szereg atrakcji: warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami, konkursy z nagrodami czy zajęcia wytwarzania kosmetyków naturalnych.

MOKOSH zaprezentuje swoją ofertę standardowo na dwóch stanowiskach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy oferty specjalne, porady kosmetologów, całą gamę testerów i - co najważniejsze - premierę zupełnie nowego produktu!

Przedpremiera budzi zawsze wielkie zainteresowanie. Kosmetyki naturalne MOKOSH cieszą się Waszym ogromnym uznaniem, za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nadchodząca nowość będzie równie lub bardziej lubiana jak nasz topowy balsam brązujący.

Do zobaczenia w weekend!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium