do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

Szkło

Szklane opakowania kosmetyków MOKOSH są idealne do ponownego wykorzystania. Do tego namawiamy w pierwszej kolejności. Często słoiki służą jako pojemniki na przyprawy, herbaty czy drobiazgi łazienkowe, jako świeczniki, a nawet doniczki. Jeśli jednak brak Ci pomysłów na wykorzystanie naszych opakowań z ratunkiem przychodzą Stacjonarne Punkty Odbioru Opakowań MOKOSH.

Minimalizowanie ilości odpadów lub ich odpowiedni recykling stanowi podstawę świadomego i odpowiedzialnego życia. Dbałość o obieg opakowań to również ogromne wyzwanie dla producentów kosmetyków. Nie było łatwo, ale udało się! Z początkiem 2019 roku otworzyliśmy pierwszy partnerski punkt do zbioru opakowań MOKOSH. Dziś to sieć ponad 20 punktów w całej Polsce, która stale się rozwija. 

Zawsze stawiamy na świadomość. Musicie zatem wiedzieć, że zbiórka opakowań i ich ponowne wykorzystywanie nie jest drogą ku oszczędności. Sięgnięcie po nowy słoik czy butelkę jest o wiele tańsze niż czyszczenie, odtłuszczanie i sterylizacja. Robimy to w ramach akcji #ZiemiaToDom i z troski o środowisko. 

"Co za to dostanę?"

Zrezygnowaliśmy z przekazywania kolejnych słoiczków w zamian za otrzymanie zużytych. Prezenty profity i inne nagrody nie mogą być bodźcem do pomagania. W tym przypadku beneficjentem akcji jest Ziemia i wierzymy, że to najważniejszy powód, dla którego wspólnie będziemy zbierać szklane słoiki i butelki. Często słyszymy o pięknych akcjach zbierania nakrętek po napojach, które wymieniane są na wózki inwalidzkie. Czy oczekujemy czegoś w zamian od niepełnosprawnych? Naszą największą nagrodą jest satysfakcja i sukces w niesieniu pomocy. Tego chcemy nauczyć naszych odbiorców. 

Wybieraj kosmetyki w szklanych opakowaniach i wykorzystuj je ponownie! 

Dołącz do akcji #ZiemiaToDom oddając opakowania MOKOSH w punktach przedstawionych na poniższej mapie lub odsyłając je na adres MOKOSH: ul. Dolna 14, 05-152 Kazuń Nowy.

Jeśli masz swój sklep i chciałbyś aby stał się Punktem Odbioru napisz na media@mokosh.pl w temacie wpisując #ZiemiaToDom.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium