do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

#ZiemiaToDom - regulamin dla osób prywatnych

REGULAMIN PROJEKTU „ZIEMIA TO DOM”

DLA UCZESTNIKÓW

  1. Niniejszy Regulamin („Regulamin”) określa warunki oraz zasady uczestnictwa w projekcie #ZiemiaToDom („Projekt”) organizowanym przez MOKOSH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą: ul. Dolna 14, 05-152 Kazuń Nowy, NIP:1182098062, REGON: 147183340, („Organizator”).

Projekt jest przeprowadzany od dnia 27 czerwca 2019 r. do odwołania.

Projekt przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego Regulaminu („Uczestnik”).

Projekt organizowany jest za pośrednictwem profilu Organizatora (@mokoshcosmetics) na portalu Instagram oraz Facebook. Organizator informuje, że Projekt nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Instagram ani Facebook ani z nimi związany. Organizator nie jest powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu Instagram lub Facebook. Przystępując do udziału w Projekcie, Uczestnik oświadcza, iż zwalnia serwis Instagram oraz Facebook z odpowiedzialności wynikającej z przeprowadzanego przez Organizatora Projektu.

Warunkiem udziału w Projekcie jest:

  • Zorganizowanie przez Uczestnika własnej inicjatywy – akcji na rzecz ekologii, środowiska, czyszczenia świata;
  • Dodanie relacji akcji Uczestnika na swoich social mediach (Facebook lub Instagram) z tagiem #ZiemiaToDom i oznaczeniem profilu @mokoshcosmetics na publicznym profilu Uczestnika;
  • przesłanie zdjęcia lub video wraz z opisem działania na media@mokosh.pl.
  • Uczestnik może w czasie trwania Projektu wielokrotnie dokonywać zgłoszenia udziału w Projekcie, każdorazowo spełniając warunki uczestnictwa w Projekcie wskazane w pkt 5 powyżej.

Nagrodą w Projekcie jest publikacja działań na oficjalnym profilu Organizatora.

Organizator dokona wyboru w okresie trwania Projektu najciekawszych - proekologicznych akcji Uczestników. Zwycięzcy wybrani zostaną przez Organizatora w okresie trwania Projektu przez komisję powołaną przez Organizatora, składającą się z trzech osób. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wyborze ich akcji poprzez wiadomość wysłaną do nich za pośrednictwem adresu email podanego przez Uczestnika.

Nagrodzone relacje Uczestników Projektu oznaczone zostaną na profilu lub relacji Organizatora na portalu Instagram oraz Facebook, na co Uczestnik wyraża zgodę.

Przystępując do udziału w Projekcie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych w celu przeprowadzenia Projektu i przyznania nagrody. Dane Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora www.mokosh.pl.

Przystępując do udziału w Projekcie Uczestnik oświadcza, że posiada prawa autorskie (osobiste i majątkowe) do przesłanych Organizatorowi relacji i zdjęć. W przypadku, gdy na zdjęciach lub filmach utrwalony został wizerunek Uczestnika, wyraża on zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie swojego wizerunku w celach związanych z Projektem. W przypadku, gdy na zdjęciu został utrwalony wizerunek innych osób, Uczestnik oświadcza, że posiada zgodę tych osób na rozpowszechnianie ich wizerunku utrwalonego na zdjęciu wraz z prawem do udzielenia zgody Organizatorowi i wyraża zgodę na rozpowszechnianie wizerunku tych osób. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora treści swojej relacji, filmów oraz zdjęć w działaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych Organizatora, w związku z realizacją przez organizatora Projektu, jak również do ich publikacji na profilu lub relacji Organizatora na portalu Instagram oraz Facebook bez konieczności opatrzenia utworu imieniem i nazwiskiem Uczestnika.

Reklamacje dotyczące Projektu mogą być zgłaszane m.in. w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.

  1. Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna w czasie trwania Projektu w siedzibie Organizatora oraz na stronie Organizatora.


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium