do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

#ZiemiaToDom - regulamin dla firm

REGULAMIN PROJEKTU „ZIEMIA TO DOM” DLA PARTNERÓW

 1. Niniejszy Regulamin („Regulamin”) określa warunki oraz zasady uczestnictwa partnerów („Partner”) w projekcie #ZiemiaToDom („Projekt”) organizowanym przez MOKOSH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą: ul. Dolna 14, 05-152 Kazuń Nowy, NIP:1182098062, REGON: 147183340, („Mokosh”).
 2. Projekt jest przeprowadzany od dnia 27 czerwca 2019 r. do odwołania.
 3. Projekt przeznaczony jest dla Partnerów – firm, którym Mokosh zaproponuje udział w Projekcie.
 4. Przedmiotem niniejszego Regulaminu jest wzajemna współpraca Partnera oraz Mokosh w zakresie realizacji Projektu.
 5. Poprzez akceptację przez Partnera propozycji udziału w Projekcie, Partner oświadcza, że zapoznał się i akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.
 6. W przypadku akceptacji przez Partnera propozycji udziału w Projekcie, Partner zobowiązuje się do:
  a. przeprowadzenia akcji sprzątania świata na wybranym przez Partnera terenie;
  b. sporządzenia relacji zdjęciowej z przeprowadzonej akcji sprzątania;
  c. zamieszczenia na zdjęciach tagów: #ZiemiaToDom oraz marki Partnera i przesłanie min. jednego zdjęcia na media@mokosh.pl (najlepiej większej ilości zdjęć, filmów);
  d. umieszczenia relacji z wydarzenia na oficjalnych kanałach marki Partnera (Facebook i Instagram, dodatkowe mile widziane) wraz z dopiskiem "Dołączyliśmy do akcji #ZiemiaToDom".
 7. W przypadku braku realizacji przez Partnera wskazanych wyżej zobowiązań w terminie 2 miesięcy od dnia przyjęcia propozycji Mokosh wzięcia udziału w Projekcie, Partner zostanie skreślony z listy partnerów Projektu.
 8. Mokosh zobowiązuje się do:
  a. ogłoszenia na oficjalnych kanałach Mokosh (Facebook oraz Instagram) oraz na stronie www.mokosh.pl/ziemiatodom przyjęcia wyzwania przez Partnera, na co Partner wyraża zgodę;
  b. umieszczenia relacji z przeprowadzonej przez Partnera akcji (na podstawie przesłanych przez Partnera materiałów: zdjęcia, video) na osobnej podstronie dedykowanej Partnerowi biorącemu udział w akcji, na co Partner wyraża zgodę;
  c. promocji Projektu w mediach i prasie (aktywne przesyłanie informacji prasowych);
  d. wparcia merytorycznego Projektu.
 9. Przystępując do udziału w Projekcie Partner oświadcza, że wyraża zgodę na wykorzystanie przez Mokosh zdjęć i filmów sporządzonych w ramach Projektu i udostępnionych Mokosh we wszelkiego rodzaju działaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych związanych z Projektem, nieodpłatnie, bez konieczności opatrzenia utworu imieniem i nazwiskiem autora. Partner oświadcza, że posiada prawa autorskie (osobiste i majątkowe) do udostępnionych Mokosh zdjęć i filmów. W przypadku, gdy na zdjęciach i filmach utrwalony został wizerunek osób, np. pracowników Partnera, Partner oświadcza, że posiada zgodę tych osób na rozpowszechnianie ich wizerunku utrwalonego na zdjęciach i filmach wraz z prawem do udzielenia zgody Mokosh i wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku tych osób na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, w celu realizacji Projektu.
 10. Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna w czasie trwania Projektu w siedzibie Mokosh.
 11. Regulamin wchodzi w życie z dniem 27 czerwca 2019 r.


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

 • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
 • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
 • dedykowanych eventach
 • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium