do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

Sprzedaż B2B

Obsługa klienta firmowego

W Mokosh zajmujemy się także tworzeniem indywidualnie skomponowanych zestawów prezentowych dla firm. Nasze zestawy stanowią idealny podarunek dla stałych klientów lub pracowników i mogą być dostosowane do ich potrzeb.

Produkty znajdujące się w zestawach oferujemy po preferencyjnych cenach. Do każdego zestawu dołączamy opis produktów i filozofii firmy Mokosh w formie ozdobnego listu, na którym na życzenie możemy umieścić indywidualną dedykację lub logo Państwa firmy. 


Indywidualne podejście:

Nasi eksperci doradzą jakie kosmetyki Mokosh zakupić, aby zestaw był niezapomnianym prezentem. Dobierając produkty Mokosh do zestawu możemy kierować się ich pięknymi zapachami i określonym działaniem. Możemy stworzyć zestaw relaksacyjny, odmładzający lub ujędrniający. Zestawy Mokosh mogą być skomponowane pod kątem kobiet lub mężczyzn.


Opakowanie prezentowe:

Każde z opakowań wykonane jest z tektury, która jest materiałem przeznaczonym do recyklingu. Pudełko jest wypełnione watą drewnianą, która z jednej strony chroni produkty umieszczone w zestawie, a z drugiej pięknie je eksponuje. Nasze pudełka prezentowe zawierają uchwyt ułatwiający ich przekazywanie i przenoszenie. Logo oraz stemple wykonywane są ręcznie, dlatego każde opakowanie Mokosh jest wyjątkowe i indywidualne. 

Ponieważ WARTOŚCI MOKOSH towarzyszą nam w każdym działaniu, dlatego tworzymy z pasją kosmetyki naturalne i tak indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia.


Kontakt:

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty dla klienta korporacyjnego prosimy o kontakt:

Sprawdź Nasze referencje:

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium