REGULAMIN KONKURSU

REGULAMIN KONKURSU

1.Organizatorem konkursu („Konkurs”) jest MOKOSH Didiuk spółka komandytowa z siedzibą w Kazuniu Nowym, strona internetowa: www.mokosh.pl („Organizator”).

2.Konkurs jest przeprowadzany od dnia 14 października 2021 roku do dnia 30 listopada 2021 roku lub do wyczerpania zapasów z puli Nagród określonej w pkt. 7 niniejszego regulaminu.

3.Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego regulaminu („Uczestnik”).

4.W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien:

a)być członkiem grupy Organizatora „Mokosh Lovers” na portalu Facebook;

b)zamieścić recenzję swojego ulubionego produktu Mokosh Cosmetics na portalu wizaz.pl: https://bit.ly/mokoshOpiniaWizaz i/lub zamieścić opinię o produktach lub obsłudze klienta na google.pl: https://bit.ly/mokoshOpiniaGoogle („Opinia”).

c)zamieścić do dnia 30 listopada 2021 roku do godz. 23:59 pod postem konkursowym Organizatora na portalu Facebook na grupie „Mokosh Lovers” komentarz, zawierający printscreen potwierdzający zamieszczenie Opinii.

5.Nagrodą w Konkursie dla Uczestników, którzy spełnią warunki wskazane w pkt 4 powyżej w okresie obowiązywania Konkursu jest lotion do dłoni Mokosh Cosmetics o wybranym zapachu (Melon z ogórkiem lub Marakuja) o wartości 39 złotych („Nagroda”). Uczestnikom nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za Nagrodę.

6.Jeden Uczestnik może otrzymać maksymalnie dwie Nagrody, w przypadku zamieszczenia dwóch Opinii: na Google oraz na portalu Wizaż.

7.Pula Nagród w Konkursie jest ograniczona do 500 szt. lotionu Marakuja i 500 szt. lotionu Melon z ogórkiem. O przyznaniu Nagrody decyduje kolejność zamieszczenia printscreenów potwierdzających zamieszczenie Opinii pod postem konkursowym.

8.Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora www.mokosh.pl.

9.Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane m.in. w formie mailowej lub pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.

10.Treść niniejszego regulaminu jest dostępna w czasie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium