do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu („Konkurs”) jest MOKOSH Didiuk spółka komandytowa z siedzibą w Kazuniu Nowym, strona internetowa: mokosh.pl („Organizator”).
 1. Konkurs jest przeprowadzany w terminie od dnia 31.01.2023 r. do dnia 06.02.2023 r.
 1. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego regulaminu („Uczestnik”).
 1. W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien:
  1. zamieścić pod postem konkursowym w komentarzu na portalu Facebook albo w komentarzu na portalu Instagram do dnia 06 lutego 2023 roku, do godz. 23:59 odpowiedź na pytanie konkursowe: jak dbacie o skórę, by najlepiej wyeksponować swoją ulubioną biżuterię. Z oznaczeniem #MokoshAniaKruk
 2. Organizator dokona wyboru spośród Uczestników 3 Laureatów („Laureaci”), których odpowiedzi uznane zostaną za najciekawsze i najbardziej kreatywne.
 1. Wyboru Laureatów dokona komisja konkursowa („Komisja”) powołana przez Organizatora, składająca się z trzech osób. Rozstrzygnięcie Komisji zostanie ogłoszone w dniu 10.02.2023 r. Laureaci zostaną powiadomieni o rozstrzygnięciu Komisji za pośrednictwem wiadomości za pośrednictwem portalu, na którym zamieścili Komentarze.
 1. Nagrodą w Konkursie dla każdego z Laureatów są: Zestaw Mokosh Las bambusowy w Kioto, Zestaw Mokosh Drewniana chata w Aspen, Zestaw podróżny Needit nature Need to travel, Karta podarunkowa Ania Kruk Jewellery, o łącznej wartości („Nagroda”).
 1. Uczestnikom nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za Nagrodę. Nagrody są przez Organizatora dostarczane wyłącznie na terytorium Polski.
 1. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora mokosh.pl.
 1. Laureat, w ramach przyznanej Nagrody, wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora odpowiedzi konkursowej w działaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych Organizatora w sieci Internet, w szczególności do publikacji, bez konieczności opatrzenia utworu imieniem i nazwiskiem Uczestnika, na portalu Facebook oraz Instagram oddzielnie lub po połączeniu z innymi utworami, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
 1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane m.in. w formie mailowej lub pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.
 1. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Instagram, Facebook ani z nimi związany. Organizator nie jest powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu Instagram i Facebook. Przystępując do udziału w Konkursie, Uczestnik oświadcza, iż zwalnia serwis Instagram i Facebook z odpowiedzialności wynikającej z przeprowadzanego przez Organizatora Konkursu.
 1. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna w czasie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.

 


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

 • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
 • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
 • dedykowanych eventach
 • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium