do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

Regulamin konkursu

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu („Konkurs”) jest MOKOSH Didiuk spółka komandytowa z siedzibą w Kazuniu Nowym, strona internetowa: mokosh.pl („Organizator”).

 1. Konkurs jest przeprowadzany w terminie od dnia 21.08.2023 r. do dnia 25.08.2023 r.

 1. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego regulaminu („Uczestnik”).

 1. W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien:

  1. zamieścić komentarz pod postem konkursowym na grupie „mlovers” na portalu Facebook – do pierwszych 5 osób, które się zgłoszą pisząc komentarz pod postem konkursowym zostaną wysłane 2 nowe produkty mokosh cosmetics tj. żel do ciała Czereśnia z bursztynem oraz Lotion do ciała Czereśnia z bursztynem („Produkty”);

  2. wysłać na maila na adres: bugajska@mokosh.pl, w ciągu 7 dni od otrzymania Produktów filmik według wytycznych zamieszczonych poniżej – nagranie własnej osoby z opinią dotyczącą Produktów („Film”);

  3. Wytyczne:
   - Długość filmu min. 30 s - max. 60 s
   - Ujęcia z twarzą (przynajmniej jedno)
   - Głos podłożony pod wideo lub całe wideo mówione
   - Minimum 4 ujęcia (w przypadku filmu z podkładem głosowym)
   - Zaprezentowanie efektu GLOW
   - Opinia o produkcie (odczucia)
   - Dzienne światło (do efektu glow)
   - Nagranie w pionie, w rozmiarze 1080p 60 fps (60 klatek)
   - Nagranie w formacie mp4 lub mov

 1. Uczestnikom nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za Produkty. Produkty są przez Organizatora dostarczane wyłącznie na terytorium Polski.

 1. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Produktów oraz korzystania z Filmów, zgodnie z poniżej opisanym zakresem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora mokosh.pl.

 1. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik oświadcza, że posiada prawa autorskie (osobiste i majątkowe) do przesłanych Organizatorowi Filmów. Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie swojego wizerunku utrwalonego na Filmach na zasadach określonych w pkt. poniżej.

 1. Uczestnik, w ramach przyznanych Produktów, wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora Filmów w działaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych Organizatora w sieci Internet, tj. do publikacji, bez konieczności opatrzenia utworu imieniem i nazwiskiem Uczestnika, na portalu Facebook, Instagram oraz Tik Tok oddzielnie lub po połączeniu z innymi utworami, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.

 1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane m.in. w formie mailowej lub pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.

 1. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Instagram, Facebook ani z nimi związany. Organizator nie jest powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu Instagram i Facebook. Przystępując do udziału w Konkursie, Uczestnik oświadcza, iż zwalnia serwis Instagram i Facebook z odpowiedzialności wynikającej z przeprowadzanego przez Organizatora Konkursu.

 1. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna w czasie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium