do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Podstawowe wartości, którymi kieruje się MOKOSH

Podstawowe wartości, którymi kieruje się MOKOSH, to szacunek dla natury, holistyczne podejście do kosmetyków oraz bezkompromisowa jakość. Te wartości połączyły zespół ludzi, którzy podzielają ich znaczenie, a także ambitne cele i wspólną wizję.

Ważne było dla nas, aby marka MOKOSH miała silną pozycję w promowaniu wartości naturalności w kosmetyce. W rezultacie powstały naturalne produkty do pielęgnacji skóry, które są nie tylko skuteczne, ale także luksusowe i eleganckie.

Marka MOKOSH jest jedną z najlepszych marek kosmetyków naturalnych w Polsce. Kosmetyki naturalne marki MOKOSH to najwyższej jakości produkty z certyfikowanych składników organicznych, tworzone z pasją, w oparciu o liczącą tysiące lat wiedzę zielarską.

W ofercie kosmetyków naturalnych MOKOSH można znaleźć produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także serie organicznych olejków kosmetycznych i organiczne serum z witaminą C. Jako producent kosmetyków naturalnych, marka MOKOSH oferuje klientom również gamę w 100% naturalnych kosmetyków, które można wykorzystać w domu do samodzielnego wykonania kosmetyków DIY.

MOKOSH to ekologiczna, wegańska, wolna od okrucieństwa i zrównoważona marka, która dba o naturę i środowisko. Na wszystkich etapach produkcji MOKOSH bierze pod uwagę wpływ na środowisko: używamy przyjaznych dla środowiska opakowań, nie testujemy na zwierzętach i stosujemy wyłącznie certyfikowane surowce ze sprawdzonych źródeł.

Kosmetyki naturalne to kategoria kosmetyków, które są wytwarzane z naturalnych składników. Podstawowe składniki stosowane w kosmetykach organicznych pochodzą z roślin, zwierząt lub źródeł mineralnych.

Kosmetyki organiczne posiadają certyfikat potwierdzający, że zawierają ponad 95% składników organicznych. 

W kosmetykach naturalnych unika się stosowania syntetycznych substancji chemicznych, takich jak: parabeny, substancje petrochemiczne, ftalany i syntetyczne substancje zapachowe. Zamiast tego w kosmetykach naturalnych stosuje się ekstrakty roślinne, olejki eteryczne i zioła, aby nadać im zapach i kolor.

Kosmetyki naturalne są uważane za bardziej przyjazne dla środowiska niż kosmetyki tradycyjne, ponieważ nie zawierają pewnych substancji chemicznych, które mogą być uważane za niebezpieczne dla środowiska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium