do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Naturalne kosmetyki marki Mokosh - najlepsza inwestycja w swoje zdrowie i urodę 0

Oprócz tego, że jest świetna dla wrażliwej i suchej skóry, naturalna pielęgnacja może również poprawić zdrowie skóry tłustej i skłonnej do trądziku. Wiele tradycyjnych produktów do pielęgnacji skóry sprzedawanych jako „leki na trądzik” zawiera siarczany i inne agresywne chemikalia, które pozbawiają skórę naturalnych olejków. Sam trądzik jest spowodowany nadprodukcją olejków, co prowadzi do zatkania porów, które następnie zostają zakażone bakteriami. Te chemikalia dają tłustej skórze niemal natychmiastowe uczucie „czystości”, ale to, co faktycznie robią, to pozbawianie skóry cennych naturalnych olejków – warstwy ochronnej, która blokuje wilgoć i chroni przed bakteriami i wolnymi rodnikami. Pozbawiając skórę tych olejków, możemy wysuszać olejki powodujące trądzik, ale także wysuszamy oleje, których potrzebuje nasza skóra, aby mogła funkcjonować jak najzdrowiej. To przyspiesza produkcję oleju w naszym ciele, co prowadzi nas z powrotem do punktu wyjścia.
Jednym z największych nieporozumień na temat naturalnej pielęgnacji skóry jest to, że po prostu nie działa. Podczas gdy wielu zakłada, że potężna, „aktywna” pielęgnacja skóry musi zawierać ostre chemikalia, naturalne produkty i składniki mogą być równie silne. Zamiast używać chemikaliów jako składników „wypełniaczy”, powinno się używać konserwantów tylko tam, gdzie jest to konieczne w interesie ludzkiego zdrowia i ochrony przed zanieczyszczeniem. Oznacza to, że dzięki naturalnej rutynie możesz dostarczać skórze silne, skoncentrowane składniki.

Przy tak wielu skutecznych i łatwo dostępnych rozwiązaniach do naturalnej pielęgnacji skóry, być może pytanie powinno brzmieć: „Dlaczego nie rozważyć bardziej naturalnego podejścia?”

Spieszymy z pomocą! Substancje konserwujące w kosmetykach marki Mokosh praktycznie nie istnieją, dlatego korzystanie z produktów tej polskiej marki spotyka się z coraz większą aprobatą wśród Polek i nie tylko - zdecydowanie widać różnicę. Naturalne kosmetyki marki Mokosh pokażą Ci, co oznacza zdrowa i trwała pielęgnacja skóry. Nie wierzysz? Wypróbuj swoją przygodę z tymi produktami wypróbowując ich najlepsze serum z witaminą C.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium