do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Najlepszy krem pod oczy? Tylko Mokosh. 0

Jednym z największych problemów z syntetycznymi produktami do pielęgnacji skóry jest to, że są one szkodliwe dla skóry niektórych osób. Niektóre składniki zawarte w tych produktach mogą powodować wszystko, od obrzęku, przez zaczerwienienie, swędzenie, po bezpośrednią reakcję alergiczną. Z tego powodu lepiej ich całkowicie unikać. Składniki, na które należy zwrócić uwagę, to parabeny, siarczany, produkty petrochemiczne, syntetyczne barwniki, glikol propylenowy i triklosan. Należy jednak pamiętać, że niektóre inne syntetyczne chemikalia mogą również powodować ten problem.

Dlatego generalnie lepszym pomysłem jest wybór produktów naturalnych. Naturalne produkty nie powodują podrażnień i zamiast szkodzić skórze, w rzeczywistości są dla niej korzystne. W chwili obecnej istnieje wiele kontrowersji wokół składników używanych w syntetycznych produktach do pielęgnacji skóry. Podczas gdy niektórzy uważają, że te składniki są bezpieczne, inni są sceptyczni, powołując się na fakt, że przeprowadzono na nich bardzo niewiele niezależnych badań.

Pytanie, które musisz sobie zadać, brzmi: czy czujesz się komfortowo, ryzykując niewłaściwą pielęgnacją swoje zdrowie? Czy warto potencjalnie zaszkodzić sobie produktem syntetycznym, skoro równie dobrze mogłabyś używać produktu naturalnego?

Pamiętaj: dopóki nowy składnik nie zostanie przetestowany, nie wiadomo, jaki wpływ może mieć na organizm. Nie chcesz być jedną z nieszczęsnych dusz po dziesięcioleciach, cierpiących na problemy zdrowotne, których mogłaś uniknąć.

Dlatego już dzisiaj twardo zdecyduj, że będziesz korzystać tylko z produktów wiadomego i naturalnego pochodzenia, z korzyścią dla siebie, jak i dla przyrody. Postaw na naturalny peeling do twarzy, balsam do ust i najlepszy krem pod oczy. My szczególnie polecamy produkty marki Mokosh, które od wielu lat otrzymują liczne nagrody konsumenckie za fenomenalne i bezpieczne dla Twojego zdrowia efekty. Stawiając na produkty naturalne, kochasz siebie i dbasz o otaczający Cię świat, serwujesz sobie miłość i piękno, na które zasługujesz.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium