do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Najlepsze kremy do twarzy naturalne 0

Chociaż nie wszystkie produkty naturalne są bezpieczniejsze, ogólnie rzecz biorąc produkty pochodzące z naturalnych i organicznych składników są lepsze dla zdrowia. Na przykład stwierdzono, że syntetyczne zapachy zawierają finalny zaburzające gospodarkę hormonalną, a także inne toksyczne składniki; natomiast zapachy pochodzące wyłącznie z olejków eterycznych są bezpieczne. Takie produkty właśnie tworzy polska marka Mokosh - oparte na działaniu olejków eterycznych.

Istnieje kilka wyjątków, takich jak tlenki żelaza, które po wytworzeniu syntetycznym zawierają mniej metali ciężkich. Z tego powodu dopuszcza się stosowanie w kosmetycznych barwnikach wyłącznie syntetycznych tlenków żelaza.

Przejście na produkty naturalne, w których firmy nie tylko dążą do bezpieczeństwa i skuteczności, ale także zachowują przejrzystość wobec klientów, pomaga zapewnić bezpieczniejszy i zdrowszy styl życia a także naszego całego środowiska. Dlatego marka Mokosh jest tak godna naszej uwagi. Po pierwsze, produkty opakowane są w ekologiczne i poddawane recyclingowi opakowaniom, a naturalne składniki zawarte w produktach nie skażają naszego środowiska nawet wtedy, kiedy opakowanie czeka w składowiskach śmieci na recycling.

 Po drugie, Mokosh to szybkie efekty połączone z pięknymi, naturalnymi i bazowanymi na olejkach eterycznych zapachami. Takie domowe SPA, na które każda z nas zasługuje. Notabene, produkty tej marki są często wykorzystywane przez punkty SPA, więc to potwierdza ich wysoką jakość.

 

Mokosh oferuje szereg produktów - ciekawą gamę produktową. Znajdziemy tu kremy do twarzy naturalne, które świetnie sprawdzą się na cerze osób bez ograniczeń wiekowych i niezależnie od typu skóry. Systematycznie stosowane, kolokwialnie mówiąc, doprowadzą naszą skórę "do porządku dziennego". Najlepsze serum, potwierdzone przez konsumentki, to Wygładzające serum do twarzy z bakuchiolem Owies i bambus 30 ml z wysoką zawartością witaminy C, warto rozważyć także skorzystanie z produktu balsam do twarzy - Nawilżający balsam do twarzy i ciała Zielona kawa z tabaką 180 ml, który nawilży i zenergetyzuje całe nasze ciało, nie tylko zresztą twarz.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium