do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
MOKOSH - marka własna z kosmetykami dla każdego 0
5732.jpg To, jakich kosmetyków używamy ma ogromne znaczenie. Oczywiście najważniejsze jest dla nas zazwyczaj to, jaki wpływ dane produkty wywierają na naszą cerę.

Powinny one nie tylko być skuteczne i spełniać obietnice producenta, ale też nie szkodzić, co często wynika z obecności w składzie produktu szkodliwej chemii. Coraz więcej osób jest jednak świadomych tego, że poza wpływem na naszą cerę używane przez nas produkty kosmetyczne wywierają także ogromy wpływ na otaczający nas świat. Ma to związek zarówno z pozyskiwaniem surowców wykorzystywanych do produkcji kosmetyków, metodą produkcji, czy też tworzywami używanymi do wykonania opakowań. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się kosmetyki naturalne, ekologiczne, produkowane w duchu zero waste. W ich składzie znajdują się niemalże wyłącznie naturalne składniki, co zwykle wiąże się z szeregiem korzyści dla naszej cery. Opakowania kosmetyków ekologicznych mogą być natomiast poddane recyclingowi i ponownie wykorzystane. Składniki kosmetyków pozyskiwane są także w jak najmniej inwazyjny i nienaruszający otoczenia naturalnego sposób. Plusy są więc niepowtarzalne. Niestety bardzo dużo ekologicznych produktów kosmetycznych ma także wady, a mianowicie nieciekawą konsystencję czy też zapach, co znacznie psuje przyjemność z ich korzystania. Jednym z producentów, którym udało się jednak stworzyć linię produktów zarówno ekologicznych, jak i przyjemnych w użytkowaniu jest marka własna MOKOSH.

Marka MOKOHS cieszy się dosyć dużą popularnością wśród klientek z wielu powodów. Pierwszy z nich wspomniany został powyżej, jednak na tym pozytywy się nie kończą. Bardzo dużym plusem jest bogata gama kosmetyków, spośród których wymienić można chociażby naturalne kosmetyki do cery suchej czy kosmetyki pomagające w walce z upływem czasu i skutkami tego procesu, jakich jak ujędrniające serum do twarzy Pomarańcza. Duże znaczenie mają także opakowania - atrakcyjne i szklane, które można ponownie wykorzystać do wielu celów bądź też oddać do ponownego wykorzystania w specjalnych punktach do tego przeznaczonych.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium