do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

Regulamin konkursu - Pielęgnacja cery dojrzałej

REGULAMIN KONKURSU – Pielęgnacja skóry dojrzałej

 

 1. Organizatorem konkursu („Konkurs”) jest MOKOSH Didiuk spółka komandytowa z siedzibą w Kazuniu Nowym, strona internetowa: www.mokosh.pl („Organizator”).

 

 1. Konkurs jest przeprowadzany od dnia 12.01.2024r. do 21.01.2024 r.

 

 1. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego regulaminu („Uczestnik”).

 

 1. W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien:

 

 1. a) być członkiem grupy Organizatora „mokosh lovers” na portalu Facebook;
 2. b) zamieścić do dnia 21.01.2024 r. do godz. 23:59 pod postem konkursowym Organizatora na Portalu Facebook na grupie „mokosh lovers” komentarz, zawierający zgłoszenie w formie opisu, zdjęć lub wideo pokazujące: „Jak pielęgnujesz skórę dojrzałą kosmetykami Mokosh?”

 

 1. Wyboru Uczestnika, którego odpowiedź na pytanie konkursowe uznana zostanie za najciekawszą („Laureat”), dokona komisja konkursowa („Komisja”) powołana przez Organizatora, składająca się z trzech osób. Komisja rozstrzygnie Konkurs i ogłosi wyniki w dniu 22.01.2024 r. pod postem konkursowym na grupie „mokosh lovers” na portalu Facebook.

 

 1. Liczba osób nagrodzonych w konkursie to 5. Nagrodą w Konkursie dla jednego Laureata jest jeden zestaw składający się z:

1x jednego biletu na spektakl do teatru Captiol w Warszawie

1x Ujędrniającego kremu do twarzy Róża z jagodą 15ml

1x Aktywnego peelingu do twarzy Róża z jagodą 15ml

1x Lotion do dłoni Pomarańcza z cynamonem 100ml.

Laureatowi nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za Nagrodę. Nagroda zostanie przez Organizatora dostarczona Laureatowi na wskazany adres na terytorium Polski.

 

 7.Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora www.mokosh.pl.

 

 8.Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora odpowiedzi konkursowej w działaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych Organizatora prowadzonych w mediach społecznościowych Organizatora. Uczestnik wyraża zgodę na publikację przesłanych materiałów na profilach marki MOKOSH (facebook, instagram, tiktok)

 

 9.Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane m.in. w formie mailowej lub pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.

 

 10.Treść niniejszego regulaminu jest dostępna w czasie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.


 • Bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami. Dołącz do grupy na FB MOKOSH Lovers!
 • nowości i przedsprzedaże tylko dla mloverek
 • wyjątkowe rabaty i prezenty
 • dedykowane eventy i produkty

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium