do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

Konkurs kino

REGULAMIN KONKURSU

 

 1. Organizatorem konkursu („Konkurs”) jest MOKOSH Didiuk spółka komandytowa z siedzibą w Kazuniu Nowym, strona internetowa: mokosh.pl („Organizator”).
 1. Konkurs jest przeprowadzany w terminie od dnia 20.09.2023 r. do dnia 22.09.2023 r.
 1. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego regulaminu („Uczestnik”).
 1. W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien:

zamieścić pod postem konkursowym w komentarzu na grupie Mokosh Lovers, na portalu Facebook do 21.09.2023r., do godz. 23:59 odpowiedź na zadanie konkursowe: „Wstaw zdjęcie ukazujące Twoją codzienną pielęgnacje z Mokosh”

 1. Organizator dokona wyboru spośród Uczestników 16 Laureatów („Laureaci”), których zdjęcia uznane zostaną za najciekawsze i najbardziej kreatywne.
 1. Wyboru Laureatów dokona komisja konkursowa („Komisja”) powołana przez Organizatora, składająca się z trzech osób. Rozstrzygnięcie Komisji zostanie ogłoszone w dniu 22.09.2023 r. Laureaci zostaną powiadomieni o rozstrzygnięciu Komisji za pośrednictwem portalu, na którym zamieścili Komentarze.
 2. Nagrodą w Konkursie dla każdego z Laureatów jest: bilet w postaci kodu do sieci kin Helios na film „Teściowie 2” w całej Polsce. Bilet jest jednoosobowy i jednorazowy, ważny do 27.09.2023r. („Nagroda”).
 1. Uczestnikom nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za Nagrodę. Bilet (kod) jest wysyłany mailowo przez Organizatora po wcześniejszym podaniu adresu mailowego przez Laureata.
 1. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagrody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora mokosh.pl.
 1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane m.in. w formie mailowej lub pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.
 1. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Instagram, Facebook ani z nimi związany. Organizator nie jest powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu Instagram i Facebook. Przystępując do udziału w Konkursie, Uczestnik oświadcza, iż zwalnia serwis Instagram i Facebook z odpowiedzialności wynikającej z przeprowadzanego przez Organizatora Konkursu.
 1. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna w czasie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.

 


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

 • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
 • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
 • dedykowanych eventach
 • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium