do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

Regulamin konkursu - Film

 1. Organizatorem konkursu („Konkurs”) jest MOKOSH Didiuk spółka komandytowa z siedzibą w Kazuniu Nowym, strona internetowa: mokosh.pl („Organizator”).

 2. Konkurs jest przeprowadzany w terminie od dnia 03.10.2023 r. do dnia 11.10.2023 r.
 3. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego regulaminu („Uczestnik”).
 4. W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien: „Zamieścić zdjęcie/film z kosmetykami MOKOSH w życiu codziennym” w komentarzu pod postem konkursowym na grupie Mokosh Lovers.
 5. Wyboru dwudziestu Uczestników, których zdjęcia/filmy zostaną uznane za najciekawsze („Laureaci”), dokona komisja konkursowa („Komisja”) powołana przez Organizatora, składająca się z trzech osób. Komisja rozstrzygnie Konkurs i ogłosi wyniki w dniu 12.10.2023 r. pod postem konkursowym na grupie „Mokosh Lovers” na portalu Facebook.
 6. Nagrodą w Konkursie dla Laureatów jest jeden kod (bilet) do wykorzystania w sieci kin Cinema City na film „Poprzednie życie” w całej Polsce oraz Nawilżająco-rozświetlający Lotion do ciała Czereśnia z bursztynem firmy Mokosh („Nagroda”). Nagroda zostanie dostarczona przez Organizatora Laureatowi na wskazany adres na terytorium Polski oraz drogą mailową.
 7. Uczestnikom nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za Produkty. Produkty są przez Organizatora dostarczane wyłącznie na terytorium Polski.
 8. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Produktów oraz korzystania z Filmów i Zdjęć, zgodnie z poniżej opisanym zakresem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora mokosh.pl.
 9. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik oświadcza, że posiada prawa autorskie (osobiste i majątkowe) do przesłanych Organizatorowi Filmów i Zdjęć.
 10. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane m.in. w formie mailowej lub pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Instagram, Facebook ani z nimi związany. Organizator nie jest powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu Instagram i Facebook. Przystępując do udziału w Konkursie, Uczestnik oświadcza, iż zwalnia serwis Instagram i Facebook z odpowiedzialności wynikającej z przeprowadzanego przez Organizatora Konkursu.
 12. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna w czasie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.

 


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

 • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
 • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
 • dedykowanych eventach
 • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium