do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Zero waste- minimalizm i jakość kosmetyków naturalnych
5676.jpg Statystyczny mieszkaniec Polski produkuje około 300 kilogramów odpadów komunalnych rocznie. Mimo szeroko zakrojonych kampanii społecznych, idea zero waste jest w naszym kraju wciąż na początkowym etapie.

Do popularności powyższej filozofii może jednak przyczynić się coraz powszechniejszy minimalizm. Wzorem minimalistów należałoby zatem postawić na wysoką jakość produktów, cieszyć się ich wizualnym pięknem i czerpać radość z użytkowania.

Produkcja na zasadzie, jaką jest marka własna może spełniać potrzeby estetyczne i jakościowe kosmetyków.
Polska firma Mokosh doskonale rozumie potrzeby zmieniającego się społeczeństwa i ideę zero waste.
Szklane opakowania producenta ekologicznych kosmetyków wpisują się zarówno w minimalistyczną estetykę, jak i dbałość o środowisko naturalne.
Do wytwarzania kosmetyków nie używa się szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji. Firmowe kosmetyki naturalne online dają możliwość podejrzenia składu produktów i ulotki informacyjnej. Dzięki temu zyskujemy pewność, co do użytych składników, możemy zobaczyć też ciekawy, niemal apteczny design opakowań.
Marka własna, to identyczny, ekologiczny skład, jak w przypadku zakupu gotowych produktów Mokosh. Zachowany jest także klasyczny wygląd opakowania. Różnica polega na eksponowaniu logo.
Mokosh dzięki stawianiu na jakość, wygrywa jednocześnie w propagowaniu dbałości o środowisko naturalne, jak i w trosce o zdrowie kobiet. Zamówione kosmetyki naturalne online, jak i te kupione w butiku lub drogerii są skuteczne w działaniu i bezpieczne w stosowaniu.
Szklane i wyrafinowane w swej prostocie opakowania, można użyć ponownie, w dowolnym celu.
Pragnienie upraszczania życia i otaczanie się wartościowymi przedmiotami, daje poczucie dostatku, a nawet luksusu. Jeszcze w latach 90- tych kochaliśmy kosmetyki krzykliwe i kolorowe. Dziś wybieramy stonowaną prostotę na wysokim poziomie.
Produkty Mokosh goszczą w salonach SPA i hotelach, zwłaszcza jako marka własna. Właściciele tych punktów doskonale zdają sobie sprawę z rosnącej świadomości konsumenckiej. Obecnie nie wystarczy krzykliwa nalepka, aby klient wrócił z przyjemnością do ulubionego SPA lub hotelu. Liczy się ponadczasowy projekt i najstaranniej dobrane składniki.
Kupując kosmetyki naturalne online oszczędzamy czas. Pozbywanie się zbędnych zobowiązań i ,,pożeraczy" czasu jest także jednym z założeń minimalizmu. Więcej czasu dla siebie, to lepsze samopoczucie i większą uwaga, skierowana na ważne i wartościowe dla nas rzeczy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium