do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Zaufanie do tanich kosmetyków 0
2792.jpg

Bardzo duże grono klientów korzystających z popularnych drogerii kosmetycznych, którzy nie posiadają szczególnie dogłębnej wiedzy w tym temacie uważa, że im wyższa cena tym lepszy kosmetyk. 

Prawda jest jednak zupełnie inna i istnieje zarówno wiele drogich i kiepskich kosmetyków, jak i tańszych ale bardzo skutecznych. Wynika to bardzo często z procesów produkcji, jakimi poszczycić może się wybrany kosmetyk i jego producent. Produkcja kontraktowa sprawia, że proces wyprodukowania kosmetyku jest tańszy.

Produkcja kontraktowa zapewnia producentowi dostęp do najnowszych maszyn i technologii wytwarzania kosmetyków, bez konieczności inwestowania w takie fabryki. Sprawia to, że kosmetyki danego producenta mogą być tańsze, bez wpływu na obniżenie ich jakości. Peeling do twarzy jest bardzo powszechnym kosmetykiem, stosowanym regularnie w codziennej pielęgnacji i można go znaleźć na bardzo różnorodnych i często rozbieżnych półkach cenowych. Ze względu na swoje działanie i wykorzystanie w pielęgnacji skóry, peeling do twarzy powinien być możliwie jak najbardziej naturalny i bezpieczny dla naszej skóry. Zawartość składników aktywnych pochodzenia naturalnego, o udowodnionych właściwościach i działaniu, wcale nie musi oznaczać znacząco wysokiej ceny tego produktu. Bardzo podobnie wygląda sytuacja z kosmetykami, które pojawiają się na półkach sklepowych jedynie sezonowo w większych ilościach. Takim przykładem może być balsam brązujący. Choć są one obecne w sklepach przez cały rok to właśnie w okresie wiosenno-letnim są najchętniej kupowane. Sprawia to, że ich produkcja nie jest jednolita i zawsze taka sama. Dlatego możliwość dla producenta korzystania z istniejącyh już fabryk i parków maszyn to bardzo duże ułatwienie i szansa na niską cenę. Te wszystkie aspekty sprawiają, ze nawet bardzo dobre, wysokiej jakości kosmetyki naturalne nie muszą być bardzo drogie i niedostepne dla każdego. Wystarczy posiadać świadomość i umiejętność czytania składów kosmetycznych pod kątem ich zawartości, a codzienna pielęgnacja będzie niedroga i bardzo efektywna i skuteczna.


Zobacz więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium