do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Wyróżniki naturalnego kremu 0
3120.jpg

Kto z nas nie chciałby być piękny i wiecznie młody? Niestety czasu nie da się zatrzymać, nie oznacza to jednak, że procesów starzenia się skóry nie da się spowolnić i to w znacznym stopniu.

Służy temu przede wszystkich odpowiednia pielęgnacja, ale także stosowanie przygotowanych specjalnie w tym celu produktów kosmetycznych, na przykład takich z formułą anti-aging. Szczególnie polecane i słynące ze swojego dobroczynnego działania są kosmetyki ekologiczne. Pewnie nie raz stając przed wyborem popularnego produktu znanej marki a raczej niszowego produktu bio zastanawiałaś się, czy te drugie rzeczywiście warte są swojej ceny i pozytywnego rozgłosu, jaki się wokół nich odbywa.

W końcu ekologia jest teraz na topie i bardzo łatwo zrobić na tym trendzie dobry interes. W przypadku naturalnych kosmetyków dobra sława jest jednak jak najbardziej zasłużona. Na początek rzućmy okiem na skład. W przypadku tradycyjnych kosmetyków zalewających sklepowe półki jest on dosyć obszerny. Zwykle w składzie znajduje się bardzo dużo zbędnej chemii. Niektóre składniki wpływają na jakość, inne wygląd bądź trwałość. Przeznaczenie niektórych jest niejawne. Formuła także jest dosyć skomplikowana. W przypadku ekologicznych kosmetyków jest inaczej. 

Naturalny krem czy balsam w swym składzie ma zwykle tylko kilka składników, które są bardzo łatwe do zidentyfikowania. Pozwala to między innymi na uniknięcie alergii. Formuła produktów bio jest bardzo prosta. Chemia ograniczona jest do absolutnego minimum. Z tego też powodu polecane są one między innymi dla osób z wrażliwą, skłonną do podrażnień cerą - ale nie tylko. Dobroczynne działanie płynące z natury odczuje każdy, kto postanowi zaryzykować. Wbrew powszechnym obawom o to, że sama natura nie jest się w stanie obronić bez dodatku chemii ekologiczne kosmetyki spełniają obietnice swoich producentów. Na tym jednak lista zalet się nie kończy. Dzięki temu, że produkty wykorzystane do produkcji wydobywane są w sposób zgodny z naturą, do testów nie wykorzystuje się zwierząt a opakowania wyprodukowane są z surowców wtórnych są to też produkty dobre dla osób dbających o dobro Ziemi.


Dowiedz się więcej:

naturalny krem 

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium