do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Wyciąg z lukrecji sekretem na piękny biust
Mokosh to polska firma, założona w celu przedstawienia najlepszej oferty kosmetyków naturalnych na polskim rynku. Kosmetyki możemy zamówić na ich stronie internetowej, a biorąc pod uwagę liczne nagrody oraz przychylne komentarze ze strony klientek można dojść do wniosku, że wypróbowanie tych kosmetyków będzie naprawdę warte i przyniesie ze sobą najlepsze efekty.

Jest wiele korzyści, które przemawiają za korzystaniem z kosmetyków naturalnych bardziej niż za kosmetykami zawierającymi w swoim składzie związki syntetyczne i chemiczne. Przede wszystkim, z reguły są bezpieczniejsze dla naszego zdrowia.

Firma Mokosh zachęca do współpracy nie tylko w zakresie oferowanych kosmetyków na swojej stronie. Wieloletnie doświadczenie pozwala także na produkowanie najzdrowszych kosmetyków w oparciu o najnowsze i najzdrowsze technologie produkcyjne. Partnerami firmy Mokosh są tylko ci eksperci, którzy znają się w temacie i wiedzą, jaka siła tkwi w naturze. Mokosh jest rozpoznawalna także w wielu miejscach Spa & Wellness, co doskonale współgra w dostarczaniu klientom najlepszego zdrowotnego relaksu z efektami prozdrowotnymi. Oferta firmy skierowana jest nie tylko do kobiet, ale także dla mężczyzn, którzy wyrażają chęci do zadbania o swoje ciało w należyty sposób. Marka własna bez dwóch słów posiada wiele dobrych i pożytecznych stron, a przede wszystkim hołduje zasadzie zero waste, co oznacza, że produkowane najwyższej jakości kosmetyki dostarczane są klientkom w najbezpieczniejszej formie w postaci szklanych buteleczek, wielokrotnego użytku i wszechstronnego zastosowania. Szkło jest materiałem znacznie bezpieczniejszym w kontakcie ze składnikami kosmetyków, a także super bezpiecznym dla przyrody.

Jednym z najbardziej cenionych produktów jest Wypełniający krem do biustu MOKOSH icon Wanilia z tymiankiem. Zawiera on wyciąg z lukrecji, między innymi, który jest substancją od wieków stosowaną w celu pielęgnacji biustu. Ponadto, zawiera także wiele innych cenionuch substancji, które pozytywnie wpływają zarówno na ciało, jak i dusze stosujących go kobiet.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium