do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Wpływ zawartości kosmetyków na stan cery 0
2330.jpg

Nawilżanie i prawidłowe odżywianie skóry jest bardzo ważnym etapem codziennej pielęgnacji. Najważniejsze są oczywiście produkty stosowane do nawilżania. Naturalne serum to gwarancja bezpieczeństwa oraz skuteczności i działania wybranego produktu. 

Naturalne serum nie może być zbyt tłuste oraz obciążające, aby nie zapychać skóry, lecz ją dobrze odżywić. Kosmetyki bez parabenów to bardzo dobry wybór do codziennej pielęgnacji, gwarantujący znacznie zmniejszone ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych. Kosmetyki bez parabenów nie są jedynie wymysłem i chwytliwą, choć nierealną reklamą.

Kosmetyki naturalne producent może oznakować w taki sposób wyłącznie po spełnieniu najsurowszych norm i wymagań. Dlatego też kosmetyki bez parabenów z odpowiednimi oznaczeniami warto stosować do codziennego nawilżania skóry. Wklepywaniu kosmetyku powinien towarzyszyć delikatny masaż. Spowodować on, że wszystkie najcenniejsze składniki aktywne wnikną w najgłębsze warstwy skóry i będą mogły tam zadziałać. Masaż można również wykonywać przy pomocy odpowiedniej szczoteczki do twarzy. Kosmetyki naturalne producent wypuszcza na rynek jedynie po wykonaniu specjalistycznych badań i przejściu wielu kontroli jakości, dlatego warto zaufać tego typu produktom i stosować je regularnie. 

Naturalne serum to kosmetyk o bardzo dużym działaniu i oczekuje się od niego możliwie jak najwyższej jakości i jednocześnie naturalności. Naturalne kosmetyki producent wytwarza najczęściej z myślą o osobach o różnorodnych typach skóry, dlatego każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Kosmetyki naturalne mają w swoich składach wysokie stężenia ekstraktów i wyciągów roślinnych. Natomiast w kosmetykach konwencjonalnych najczęściej przeważającą część zawartości produktu stanowią zbędne dodatki i sztuczne substancje chemiczne. Nie warto w swoją skórę wklepywać tego typu produktów. Znacznie lepszym wyborem jest stosowanie kosmetyków naturalnych zawierających składniki o udowodnionych właściwościach, skutecznie wpływających na stan skóry.


Zobacz więcej:

naturalne serum

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium