do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Więcej zdrowia w kosmetykach 0
2908.jpg

Wiele osób zwraca każdego dnia szczególną uwagę na produkty spożywcze, jakie lądują na talerzu. Starają się dbać o swoją dietę poprzez jej dobre zbilansowanie oraz dbanie o wysoką jakość produktów. 

Wielu jednak zdaje się nie myśleć o tym, że kosmetyki również mogą wpływać na zdrowie. pielęgnacja powinna być więc równie świadoma co odżywianie się. Kosmetyki, które wnikają w naszą skórę mają bezpośredni kontakt z różnorodnymi tkankami pod skórą.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem są kosmetyki bio to codziennego stosowania w pielęgnacji swojej skóry oraz całego ciała. Kosmetyki bio charakteryzują się składnikami aktywnymi pochodzenia naturalnego, które są dobrze przebadane oraz dokładnie sprawdzone. Najlepiej jest wybierać te produkty, które mają proste i jak najmniej chemiczne składy. Przykładem mogą być kosmetyki bez parabenów. Choć nie ma wyraźnych sygnałów, że parabeny są szkodliwe i bardzo złe, jednak kosmetyki bez parabenów zawierają z pewnością nieco mniej chemii. Nawet jeśli substancje nie są szkodliwe i toksyczne, ich pochodzenie chemiczne nie jest cechą, na którą warto stawiać w codziennej pielęgnacji. Na wygląd skóry oraz jej stan ogólny, ogromny wpływ ma również proces opalania. Ciężko pominąć ekspozycję skóry na słońce w trakcie lata, jednak korzystanie z opalania się zimą jest już znacznie bardziej dyskusyjne. Najczęściej oznacza to korzystanie z solarium. Warto zamienić je na balsam brązujący, który prawidłowo stosowany przyniesie oczekiwane efekty i zapewni opalony wygląd skóry. Balsam brązujący to przede wszystkim znacznie zdrowsza alternatywa, nawet dla zwykłego słońca. Korzystając ze słońca nie trudno o poparzenia słoneczne lub podrażnienia skóry, natomiast balsam brązujący o dobrym składzie, dodatkowo odżywi i nawilży skórę na całym ciele. Chcą dbać o swoje zdrowie i jednocześnie zdrowie swojej skóry na całym ciele, należy pamiętać o wodzie. Zwykła, czysta woda ma wręcz nieopisane właściwości, dzięki którym pielęgnacja jeszcze szybciej przyniesie oczekiwane efekty. Dbając o zdrowie całego ciała należy więc pamiętać o kilku bardzo istotnych zasadach, z których pielęgnacja nie powinna być ta najmniej ważną i pomijaną.


Zobacz więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium